Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak "szexkapcsolatban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak "szexkapcsolatban" vagyunk akkor minek játsza túl? Vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tudja, hogy régebben bejött nekem. De már azóta volt több hónap mikor nem tartottuk a kapcsolatot, össze voltunk veszve.

Most lefeküdtünk így jó pár hónap elteltével (régebben is párszor). Tudja, hogy nem akarom őt már megkapni. Jelenleg kapcsolatot sem szeretnék, és ő is így van vele.

De annyira fura, állandóan puszilgat, azt mondja számít neki mi van velem. Fontos vagyok neki. Szex közben is most legutóbb annyira rá volt feszülve hogy nekem nagyon jó legyen, régebben egyáltalán nem foglalkozott ezzel.

Csak most mit akar? Gondolom nem lett belém szerelmes 😂 de ha tudja már semmit nem akarok tőle és kapcsolatot sem akkor minek játsza túl? Nem lenne szerintem kötelező csak azért furcsálom.



2017. okt. 10. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

húzzátok meg a határt!

ez több mint szexkapcsi így, hogy folyamat puszilgat, kérdezget stb.

ha nem is szerelmes, de kezd beléd szeretni

ha ezt nem akarod, még most tisztázd!

2017. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi nem tudjuk, hogy ő mit akar. Vele beszéld meg talán... Mennyi idősek vagytok?
2017. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd érezni valamit. Vagy tisztázod, hogy neked ez már sok vagy belemész a dologba. A határt tényleg meg kell húzni, mert ez így egyikőtöknek sem jó. Meg kell beszélni ki mit gondol vagy érez.
2017. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert játszani jó
2017. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos hogy játék. Szerethet annyira, hogy összevissza puszilgasson, meg érdekeljed. Akkor is, ha nem akar veled párkapcsolatban lenni. Női szemmel ez furcsa, férfi szemmel nem. Beszéled meg vele. Az nagyon szerencsétlen lenne, ha ő beindulna, te meg nem. Ha tényleg ez van, akkor inkább hagyja abba veled.
2017. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!