Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek reggel egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reggel egy nő egy szexkapcsolatban felkelti reggel a partnert orálisan?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mièrt a szexèrt vagy èpp unatkozik mert előbb kelt vagy szeretetből?
2017. máj. 11. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Valaki igen. A nők szerencsére szeretnek adni.
2017. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfi is szereti néha így kelteni a párját vagy szexpartnerét bár ott ritkábbak az együttalvások.

Amúgy nem mindegy most őszintén?

2017. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a bolond aki szexkapcsolatba belemegy ?
2017. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ja, persze, szeretetből::::::)

SZEX KAPCSOLAT, elégítsd ki te :)

2017. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pffff....
2017. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Sokat kell azért fizetni.
2017. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, szentségtörés, de ne ébresszen így, mert reggel égetőbb szükségét érzem általában egy nagy brunyálásnak.


De mivel a szexkapcsolatot nem tekintem legitimnek, ezért nem is kívánok ilyenbe kerülni.

2017. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ébresszen így, ne vegye a szájjába. Fürdés után oké, de hogy este min 2x megyek wc re aztán még hogy egész este kicst izzad is az ember.... Na neee....

Frissen tisztálkodás után oké, egyébként nem hagynám. Ha be lenne indulva akkor mondanám 2 perc és lezuhanyzok aztán itt vagyok :)

2017. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!