Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban mi lehet az oka, hogy amikor már össze-vissza keresztbe-hosszába szétszexeltük egymást hónapok óta akkor még mindig azt mondja a srác hogy megakar tartani és nem akar szünetet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 23:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen pina, amiert meg se kell eroltetnie magat, mindig ingyen pina marad.
2017. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Napi gáz kérdés megvan.
2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

Néhány nő olyan buta, pedig én is nőből vagyok.

Most minek cseréljen le? Jó vagy az ágyban, kielégítő a teljesítményed, nem jött a képbe komoly jelentkező, a szex meg jól esik... soroljam még?

2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Jajjédesdrágajóistenem, minden oké gyerekek nyugi van, ÉN IS élveztem. :D Komolyan mondom, mintha ki lennék használva.
2017. jún. 14. 23:15
 5/51 anonim ***** válasza:
74%

Minek akarna elengedni egy nőt aki keznél van , és akkor szexel kötöttség nélkül ? :DD

Bolond lenne.


Ha élvezed, hát élvezd. De nem kell többet belelátni mint ami...

2017. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg jó neki veled a szex, mondd már meg hogy miért fárasztaná magát azzal, hogy a kapcsolat problémáit vállalja, mikor te nem jelentesz elköteleződést, csak egy nőt, akit megd*ghat, és még udvarolnia sem kell. Tudja hogy elhagyhat akármikor mivel még csak szakításról sem beszélhetünk, de addig is te ott vagy neki. (Bocsi, de kb ennyi az oka)
2017. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Piedesztálra emelték a pinát level 99 :D
2017. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
6: Én is elhagyhatom akármikor, Drága. Ne felejtsük már el.
2017. jún. 14. 23:25
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
Mert nincs olyan hülye aki eltüzelné a "terülj, terülj asztalkámat" miután befejezte az ebédet. :)
2017. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elhagyhatod, de ahogy a kérdésedből is sejteni lehet, te nem nagyon akarod és ezt nyilván ő is tudja. Meg akkor is mi van ha elhagyod? Persze nem örülne neki (már soroltuk, hogy miért), de egy szexkapcsolatot elfelejteni nem olyan nehéz :D
2017. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!