Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mit jelent az, hogy párkapcsolat és klasszikus értelemben véve van-e értelme?

Figyelt kérdés
24 vagyok és szűz. Már elképesztően ki vagyok éhezve a szexre, de azon kívül - és bocsássatok meg, hogy ízléstelen leszek - másra nem kellene egy barátnő. Tehát csak a rendszeres szexuális élményre vágynék, de arra nem, hogy egyetemistaként havonta x tízezer Ft-ot elköltsek rá a nem létező fizetésemből/bevételemből, csak azért, mert nem hivatalosan a kettőnk kapcsolatáról van szó. Arra sem vágyok, hogy adott esetben a szüleivel jópofizzak a családi együttlét során vagy xy iránt érdeklődést mutassak csak azért, mert őt xy érdekli, de engem amúgy totál hidegen hagy. Arra meg pláne nem vágyok, hogyha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor először a fizetésemet, később pedig a mozgásteremet beáldozzam érte, ami rosszul is elsülhet (elhibázott gyermekvállalás, válás, tartásdíj, köddé váló lakás/kocsi/vagyon). Az lenne a kérdésem, hogy milyen praktikák vannak arra, hogy egy lánnyal szexuális kapcsolatban legyek bármiféle kölcsönös anyagi hozzájárulás nélkül. Az álmom igazából egy "barátság extrákkal" kapcsolat egy csajjal, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, de szexen és néhány alkalmi laza beszélgetést/kajálást/ivást leszámítva semmi komoly szándékunk nincs egymás felé. Hogyan és milyen pasiknak lehet ezt kivitelezni? Előre is köszi a kommenteket.

2017. okt. 10. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDD Te szűzen fogsz meghalni.
2017. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot kérdezek tőled és mástól is.


Nézd meg az összes legalább 10 éves párkapcsolatot/házasságot, amiket ismersz. Hányban van gyerek és hányban nincs? Ha csak megnézzük az összes 10 éve tartó kapcsolatot, legalább a 90%-ukban van gyerek. Azt hiszem ez mindent elmond (szerintem jó értelemben) a dolgok lényegéről.


Szaporodni, közös gyerekeket lelkileg normális, egészséges felnőttekké nevelni fel. Lelkileg ez kielégítő a legeslegtöbb ember számára első körben.

2017. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Prostituáltakról tetszett már hallani? Az pont az amit te keresel. Csak úgy, a kutya nem fog veled szánalomból kefélni.
2017. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Írhatnék neked egy regényt, de fölösleges. Még benne sem voltál egy párkapcsolatban, de csak a negatív oldalát látod. Egyébként az én barátom sem költ rám X tízezer Ft-ot - ő is egyetemista, és nem várom el tőle. Természetesen költünk egymásra, meghívjuk egymást kajára/innivalóra, csak azért nem a több tízezres nagyságrendekben kell gondolkozni. Azt előre elkönyveled, hogy a szüleit úgysem fogod megkedvelni, ahogy azt is, hogy nem lesz közös témátok, és csak kényszerből hallgatod meg a gondjaid. A jövőképed is csodálatos... Még ha nem járhatnál egyetemre, és minimálbérért terpesztenél már 6 éve egy gyárban, úgy, hogy nem is tudsz előre lépni és utálod a munkádat, akkor megérteném, hogy borúsan látod a jövőt, de így...


Egyébként a barátság extrákkal kapcsolathoz először egy baráti barátnő kell, aki vonzódik hozzád. Jelenleg van olyan lány az életedben, akit haverodnak, barátodnak mondhatsz? Ja, és ha szexkapcsolatot akarsz, akkor érdemes tényleg csak szexelni, mert a közös iszogatások, kajálgatások során egyáltalán nem biztos, hogy nem kell kényszerből végighallgatnod a kis témáit...vagy hogy nem szeretsz bele.


Számos lehetőséged van amúgy: ha vannak barátaid, akik kaphatóak erre, akkor az, szexpartnerkeresők, Tinder, vagy prosti. A párkapcsolat tényleg nem való neked, ezt nagyon helyesen felismerted. ^^


22/N

2017. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2: "...lelkileg normális, egészséges felnőttekké nevelni fel."


Akkor lehet itt van a baj? Lehet, hogy én sem vagyok lelkileg normális és egészséges (külsőre biztosan nem). Pedig annyiszor látni szakadt rocker meg melós párokat, ahol ráadásul a csaj igencsak kívánatos. És ők nem hiszem, hogy annyit költenének a barátnőjükre, mint sokan azt nyomatják, hogy x százezer sem elég egy kapcsolathoz. Na én ilyet akarok. Egy elvakult csajt, aki szerelmes belém és semmi kompromisszumot nem vár.

2017. okt. 10. 21:58
 6/10 A kérdező kommentje:

"Azt előre elkönyveled, hogy a szüleit úgysem fogod megkedvelni..."

Nem könyvelem el, csak tuti ideges és zavart/feszélyezett lennék. Szemöldököt összerántó vadidegen felnőttek között kellemetlenül érzem magamat, főleg annak tudatában, hogy én vagyok az, aki a lányukat szeretné kefélni.

2017. okt. 10. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 He? Mi bajod? :D Nekem "szakadt rocker" a párom, költ rám, ha nem is havi több százezret, ismeri mindkét szülőmet és nem is érzi magát feszélyezve, ha találkozunk, együtt élünk és komolyan tervezünk egymással. Na, ő pl egy mentálisan teljesen egészséges, érett férfi. Én meg nem vagyok elvakult és igenis várok tőle kompromisszumokat.

De te nagyon okos lehetsz, ha ránézésre megítéled egy random párról, aki elsétál melletted, hogy fú te is ilyen kapcsolatot akarsz :DDD

2017. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5:

Szóval ha valakik rockerek vagy melósok (bár a kettő két teljesen különböző dolog), ott nem lehetnek emberileg, lelkileg, értelmileg normálisak, egészségesek? Az előbbiek kizárják az utóbbiakat? (Nem.)


---


Férfiként pedig annyi a nagy tanács, hogy legyél, tökös, magabiztos, jó dumás, önbizalommal teli, kezdeményező, bátor, magadért kiálló. Ha ezek megvannak, akkor úgy is lesz csajod. Akár "rocker", akár "melós", akár más vagy.


Na ezzel a módszerrel (ha ilyen ember vagy/leszel), tudsz magadnak "Egy elvakult csajt, aki szerelmes belém és semmi kompromisszumot nem vár." szerezni.

2017. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, kérdező, egy (párkapcsolat olyan, mint egy gyümölcsös. Ahhoz, hogy igazán édes gyümölcsöket eszegethess, előbb neked kell odatenni magadat érte. Elültetni a csemetéket, féltő gonddal felnevelni őket, megvédeni kártevőktől, vadaktól szomszédoktól, nyári forróságtól, téli fagytól. És később sem dőlhetsz hátra, mert ha hagyod elgazosodni, ha nem metszed, nem ápolod, elsilányul, és nem hoz olyan termést, amit elvársz tőle. Vagy ha igen, más szedi le előtted.

Szóval dolgozni kell érte. Ha ehhez nincs kedved/tehetséged, elmehetsz a tescoba, pénzért is megveheted a külsőre ugyan gyönyörű, de semmi beltartalmi értékkel nem bíró gyümölcsöt, ami köszönő viszonyban sincs az IGAZIVAL.

Eddig mindent a szüleidtől kaptál, de most már neked kell tenned, ha vinni akarod valamire az életben, párkapcsolatban. Neked kell eldönteni, hogy egész életedben beéred holmi pótlékkal, vagy bedobod magad, és "felemberedsz".

2017. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miquel mondtam már, hogy szeretem a gondolataidat?
2017. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!