Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni aki nem menne bele házasság előtti szexbe? Nekem ez az ideálom és érdekelne ha jókedvéből dönt így vki.

Figyelt kérdés
társkeresőhöz nincs gusztusom , facebook az sztem nem olyan jó erre....és am itt sem nagyon találni
2017. okt. 10. 22:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
elírtam: érdekelne helyett értékelem
2017. okt. 10. 22:36
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Szektáknál vagy egyéb vallási körökben próbálkozz.

Bár én személy szerint kevesebb annál nagyobb hülyeséget tudok elképzelni mint a házasság előtti szex.

Kb mintha egy mérnők egy sivatagi dűnére akarna építeni egy felhőkarcolót.

2017. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

a második mondatod tetszik


nem írtad el?

2017. okt. 10. 22:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De elírta
2017. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te erkölcsi meggyőződés miatt vállalnád az önmegtartóztatást, vagy miért?
2017. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj Amerikába,most ez az önmetartozós cucc a diat,még tisztaság gyűrűt is hordanak.
2017. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nekem ez tetszik..

erkölcsösnek tartom ezt a dolgot és sok jó példát láttam


és Amerikában nem szívesen élnék de azért meglepett és kössz az infót

2017. okt. 10. 23:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tarts ki az elhatározásod mellett, nem lesz egyszerű, de lesz, aki nagyra értékeli.
2017. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös voltam
2017. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

>Nekem ez az ideálom


Akkor elég hülye vagy. Az absztinenciából semmiféle valós értékre nem lehet következtetni, inkább lelki és neveltetési problémákra. Én a helyedben megpróbálnám nem kivetíteni a kisebbrendűségi érzéseimet másokra. Tudom, hogy ez az alapja nálad is: azért akarsz érintetlen lányt, mert félsz, hogy mások előtted jobbak voltak.

2017. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!