Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni aki nem menne bele házasság előtti szexbe? Nekem ez az ideálom és érdekelne ha jókedvéből dönt így vki.

Figyelt kérdés
társkeresőhöz nincs gusztusom , facebook az sztem nem olyan jó erre....és am itt sem nagyon találni
2017. okt. 10. 22:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

tévedsz és nem kicsit..


ha egy 195 cm magas, több vállalkozást elindító és működtető, világot járt, innovátor, jóképű, empatikus, mások szerint humoros és szerethető fiatal férfi keres érintetlen társat akkor sztem nem attól retteg, hogy más jobb volt előtte...


de te biztos jobban tudod...


és most már azt is kezdem kapizsgálni miért olyan könnyű felkerülni a toplista első helyeire...mert itt alig van ember akinek átmennek a kérdések

2017. okt. 11. 11:05
 12/18 anonim ***** válasza:

Vallásos vagy?

Mert keresztény közösségekben a "legegyszerűbb" ilyen lányt találni. Egyébként vannak keresztény társkeresők, ahol szerveznek programokat, (pl filmklubot, táncestet) társkeresőknek: [link] , [link]

Egyébként igenis jó hogy így gondolkozol, tarts ki emellett, bízom benne hogy meg fogod találni a hozzád illő lányt! :)

20/L

2017. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11: nem győztél meg. A sok külsőség, amit felsoroltál, teljesen irreleváns ilyen szempontból, akármilyen gátlásaid, komplexusaid lehetnek a sikereid ellenére. De akkor már válaszolok közvetlenül a kérdésedre: keresgélj vallásos közösségekben, ahogy feljebb is írták.


Amúgy sokszor van így, hogy több értelme van valamit magában a kérdésben megkérdőjelezni, mint válaszolni. Ezt próbáltam most is: szerintem eleve ott van baki, hogy valós értéknek tekinted az érintetlenséget, nem tudok elképzelni olyan helyzetet, ahol ez pozitív dolgokat vetítene előre. Ha esetleg megtennéd, hogy elárulod, miért fontos tulajdonság ez neked, hálás lennék, mert tényleg érdekel. És nem szekállak tovább ezzel.

2017. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ja semmi baj csak nem állhatom mikor látatlanban ítél el vki..

és nem szoktam dicsekedni de vhogy meg kellett indokolnom...

2017. okt. 11. 18:46
 15/18 anonim válasza:
Te sem voltál még senkivel? Mert ha szűz vagy, akkor az lenne az igazi monogámia, szépen hangzik. Ha voltál már lánnyal, akkor birtokolni akarsz egy nőt, tényleg kisebbrendűségi komplexus.
2017. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
így van én sem voltam senkivel
2017. okt. 11. 22:19
 17/18 anonim válasza:
Akkor én szorítok nektek, találd meg :)
2017. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi..vagy ez lesz vagy semmi...
2017. okt. 12. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!