Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél ebbe, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél ebbe, ha a párod felajánlaná? (pénz)

Figyelt kérdés

Mivel ő kb a kétszeresét keresné a te fizudnak, felajánlaná, hogy egészében nyugodtan költsd magadra, amit keresel. A rezsit, lakbért, kaját fizeti ő egészében, és utána még mindig kb annyi marad neki, mint neked a fizetésed egésze, ezért nem kérne tőled semennyit sem, legyen a tiéd. (max nyaralás meg közös programok menne felesbe)


El lehet ezt így egyáltalán fogadni?


2017. okt. 11. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El de mondjuk en nem lennek ra kepes. Valamennyivel beakarnek szallni a kozosbe ha nem is ugyanannyival, hogy egy esetles szakitasnal ne kerje tolem szamon azt a penzt.
2017. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha házasok vagytok, akkor igen.

Ha nem, akkor szerintem nem,

2017. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy spórolósabb végpontra jutnék párommal, de ha ilyen lenne víziónk, ez elég haónikusnak tűnik jelenlegi tudásommal.


Ez igazából nem felajánlás, csak közölte, hogy rájött valamire, amivel jobb, és tudatni akarta. Kapcaolatbeli kommunikációban elég hiányosak vagytok, de nem rossz.



Mindent el lehet fogadni. Eredeti témától független kérdés.

2017. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

1#, akkor félre rakod s mikor kell mutathatod. Erről infirmálhatnád párod, mint csak egy beszélgetés.


"Szerelmem. Kb ugyanolyan jó-rossz munkánk s kétszer annyit keresek. Minden "kötelező" fizetés pedig kb egyik harmada ketrőnk fizujának, szóval mostantól csinálj amit szeretnél te pénzeddel.

Rendben, de szerintem akkor erősen megtakaritani fogok. Te?"


Nem nehéz.... csak érteni kell, az egy KAPCSOLAT, KETTŐ ember közt. Nem vagyunk egyedül.

2017. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, engem a saját anyámon (ha a szükség úgy hozza) kívül senki nem tarthat el.
2017. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így felajánlaná magától,akkor igen.
2017. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én nem fogadnám el és nem azért mert nem esne jól, hanem azért, mert a környezetemben látom, hogy ez milyen kiszolgáltatott állapot annak, akit eltartanak.
2017. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha én keresnék kétszer annyit simán felajánlanám, de hagynék egy-két pontot amit neki kell rendezni anyagilag hogy ne érezze azt hogy kitartott.
2017. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazassagban, ha nem lesz a szememre hanyva biztosan, akkor lehet belemennek.
2017. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
simán el kell fogadni:) egyszer élünk
2017. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!