Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénz mindenkit elvakít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz mindenkit elvakít?

Figyelt kérdés

Elváltam, egyedül nevelem a kisfiam.A volt férjem megcsalt, 1 éven belül elvette a szeretőjét, nagy házat vettek, s most született gyerekük.2 éve van jó állása, mellette menő vállalkozása.

Mellette voltam, mikor munkanélküli volt, nagyobb betegségben is, most mikor fut a szekér, ő élni akart (pedig mellettem is eljárt haverokkal, sosem korlátoztam), lelépett egy nővel,aki meg is mondta, hogy végre egy pasi,aki megteremt neki mindent.A volt férjem nagyon csúnyán bánik velünk,legalább a gyerekét nézné.Kiderült, még anyagilag is átvert.


2017. okt. 3. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Kifogás!


Nem a pénzt kell okolni, mert ti nem tettetek azért napi szinten, hogy működőképes legyen a kapcsolatotok!

2017. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb embert a pénz, a hatalom elvakítja. Amit leírtál az kicsit olyan mint ami a Wall Street Faraksa c. filmben volt (gyerek nélkül).

Ilyen az emberi természet és nem álszenteskedem, valószínű engem is elvakítana, ha meglenne a kettő közül valamelyik.

2017. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A pénz (és a gazdagság) csak felerősíti a már meglévő tulajdonságokat.
2017. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sokszor látni ilyet. Elkezdenek ketten felépíteni valamit. Aztán anyuka otthon marad a gyerekkel. Apukának meg egy idő után jobban halad a szekér, ezért úgy gondolja, hogy neki jobb nő, jobb élet jár. Persze az új feleségnek már lesznek igényei, mert ő már a jobb életszínvonalat szokta meg. Úgyhogy apuci ezután gürizhtet, hogy megfeleljen az elvárásoknak.
2017. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Igen a pénz nagyon sokmindenkinek 'mindent jelent.

A szüleim is elváltak, apám lelépett mikor kezdett jól menni a biznisz és azóta egy forintott nem költött a gyerekeire:)

2017. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért ez a nő jó? Mert hajtja?Kizsigereli?

Persze hosszú távon nem tudom, hogy fog működni nekik, hiszen még egy éve sem élnek együtt, s lakva lehet kiismerni a másikat.

2017. okt. 3. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy mocskos disznó, aki tönkretetette azt amit eddig együtt elértetek. Kétlem, hogy az a riba* bármiben jobb lenne mint te, maximum kicsit jobban néz ki. Elég gáz sajnos
2017. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez most jól esett a lelkemnek :)
2017. okt. 3. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a csaj tiptop csinos,nagyon add magara,a banat is leteszi torokra,tudja adogatni a kockacukrot a pasiknak.

Valszeg ez van a hatterben,a no elcsavarta a fejet,a penz altal a pasiknal kitarul a vilag es megnonek ez igenyei nok teren is,elvar dolgokat kulsoleg es szexben is.


Nem azt mondom,hogy te lusta trampli lettel,csak azt,hogy ezek allhatnak a hatterben.


Mondjuk,hogy atvert anyagilag undorito dolog.

Korrekten is kozolhette volna veled megcsalas nelkul,hogy az van dragam,hogy elni akarok es bekeben elvalni.

De,hogy miert banik veletek csunyan nem ertem megkergult,miert kell bantson.


Az is lehet a hatterben,hogy egy csoro luzer srac volt regen,es gondolom onerobol tovabbkepezte magat,egyetem,diploma nem elt semmit csak kormolt meg tanult es dolgozott,nem aludt remete eletet elt,most meg nyakaba szakadt a siker hirtelen, egyik nap parizer szaraz kifli ma meg Beluga kaviar meg Wellington belszin napi 3-szor elete lett.

Nem tud vele mit kezdeni,ismeros a sztori nagyon.


Jol gondolom kerdezo?


Fel a fejjel.

2017. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, pont ez volt a szomszédommal is. Még csóró volt, addig imádta a párját és gyermeküket.

Amint besikerült egy vállalkozása, dobott mindent, egy 18 éves szösziért. A csaj, tapad mint a pióca és gyorsan vetetett magának lakást, kocsit. A pasit meg még a gyerekétől is eltiltotta.

2017. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!