Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy vonzalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy vonzalom szerelem vagy szimplán felfokozott nemi vágy?

Figyelt kérdés

Szóval a sok üzenetet, hívogatást, érdeklődést, gyengédséget, amit kapok, a szerelemnek tudhatom be, vagy csak a kielégülés a cél?


Mivel szerető vagyok, nincs több lehetőségem ezt jobban tesztelni, csak ennyiből következtethetek:

Folyton keres, naponta többször, minden elmesél, mi történt vele napközben, apró részletekig, pedig nem kérdezek semmit... Szívecskék, csókok mindenhol... Ha bármi gondom van, rögtön startra kész, ha kell segít, érzelmileg támogat.

1,5 éve tart ez a kapcsolat, nekem is volt párom, de szakítottam vele 1 éve, elmondtam, hogy megcsaltam, mivel nem működött köztünk a dolog, jobb külön, engedjen el...

Most érzem először, hogy részemről nincs már annyi érzelem, szexuális vágy, lépni akarok, normális kapcsolatot keresek. De hiába a hidegség részemről, egyszerűen nem tudom ezzel lerázni a jelenlegi házas partneremet, ha én nem beszélek a telefonba, mondja a saját dolgait ő.

Muszáj lesz kimondani a végét, viszont nagyon ragaszkodik hozzám. Szerelmes lenne? Vagy sosem volt ilyen jó szexuális élete?

Figyelmes, kedves, nyugodt természet, sosem éreztem magam ennyire megbecsülve... otthon elhidegült házasságban él, állítólag összeköti őket a "devizahitelkárosultság"...


Nem szeretnék ebben benne maradni, annyi a kérdésem, mit érezhet, mert úgy alakítom a szakítást is. Ha csak a szex motiválja, simán kimondom, vége. Ha érez valamit, el is beszélgetek vele előtte. Azért volt idő, mikor nagyon fontos volt... Nem beszélve arról, hogy egy találkozásnál sem mindegy, hogy nézünk egymásra.


Férfiak, tapasztalatok? Ilyenkor mit éreztek? :)


Köszi a véleményeket!



2017. okt. 11. 16:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, még egy buta p.csa!!!!

Most őszintén: szerinted mennyire szerelmes beléd az a férfi, aki esténként a feleségét kúrogatja? Ugye, azt is elhiszed, hogy otthon nincs szex, amíg pedig volt, az nagyon-nagyon-nagyon szar, már-már gyötrelmes volt?

2017. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy mindent elhiszel, amit a nagyon gerinces, egyenes, korrekt, nős emberek mondanak neked?

Kívánom azt ilyeneknek, hogy egyszer a pasijuk azt kérje tőlük, hogy ugorjanak a kútba. Akkor legalább a méltó helyükön lesznek.

2017. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Miért, ha valaki szerelmes, rögtön lép otthonról?
2017. okt. 11. 16:29
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez furcsa neked, de IGEN. :D
2017. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
:'( király
2017. okt. 11. 16:31
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes, az azzal van, akibe szerelmes (kivétel a buta k.rvák, akik szerető státuszban élnek - igaz, ők nem is érdemelnek mást).
2017. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Üríteni jó vagy neki.

A szaros gatyát mosni meg az asszony. Aranyélete van a kisköcsögnek.

Remélem a seggét is nyaljátok ennek a nagyszerű embernek. Biztos neki aranyból van a farka, hogy ennyire jó élete van. Két, vagy ki tudja hány nőt qrogat.

N

2017. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is rögtön lelép, de másfél év alatt már eljön az a pillanat.
2017. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Csak engem qrogat, mert annyira nem kapós fajta, a felesége meg tele van gátlásokkal.

De akkor miért keres ennyit akkor is, mikor nincs semmi? Minden apró dolgáról beszámol, jó reggel, jó éjt üzenet is elmaradhatatlan, időt szán arra is, hogy csak személyesen beszélgessünk...

Igen, másfél év alatt már bármi történhetett volna. Kérni sosem kértem a váltásra, nem is fogom.

2017. okt. 11. 16:41
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem kérted.... tudat alatt te is tisztában vagy vele, hogy pofára ejtene ez az áldott jó ember.
2017. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!