Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség azt kérni egy nemrég, azaz 3.4. alkalommal ezelőtt a szüzességét elveszítő lánytól, hogy mondja el, hogy mit szeretne az ágyban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 16:43
 1/6 anonim válasza:
IGEN
2017. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy szűznek is lehetnek igényei, nem még annak, aki már 3x szexelt, amióta elveszítette.

Bátran beszéljétek meg, hogy mit szeretne az ágyban, de a megbeszélésnél még jobb lenne, ha egyszerűen csak kényeztetnéd, és figyelnéd, mire hogyan reagál.


22/N

2017. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így megkérdezni talán fura. Inkább azt, hogyha tudja vmiről, hogy szereti/nem szereti, mondja meg, és szóljon, ha vmit épp nem élvez.
2017. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes téma egy kapcsolatban, hogy megbeszéljük ki mit szeret tapasztalattól függetlenül. Ha nem is tudja pontosan megmondani, akkor is legalább egy kedves gesztus a részedről. Azt az üzenetet közvetíted vele, hogy érdekelnek az ő igényei is, és fontos neked, hogy neki hogy a jó.

Persze az sem rossz taktika, hogy közben kérdezgeted, hogy jó-e úgy neki, mit szeretne stb.

2017. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel van aki szex közben utál beszélni, nem rossz ötlet előtte megbeszélni. Persze te is mond el neki, mert ő sem tudhatja te mit szeretnél... (Ha "nem is érdekli" vagy "a férfi úgyis élvezi és kész" felfogása van akkor lehetnek bajok még)
2017. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és engem kérdezett a srác. Ami nekem kicsit érdekes volt, mivel még nem igazán tudom, mi is tetszik meg mi nem, mert csak kevés póz volt meg szóval még kevés volt az együttlét is. De akkor szerintetek normális dolog.
2017. okt. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!