Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok ennyire sminkellenesek?

Figyelt kérdés

Az nem indok, hogy smink nélkül teljesen máshogy néznek ki a nők. Az instagramos vakolat természetes fényben inkább ijesztő és maszkhatású, hiába tűnik úgy, hogy sminkkel az átlag alattiakból is szépségkirálynőt lehet varázsolni.

A hétköznapokra vállalható smink egyáltalán nem tud teljesen megváltoztatni egy egész arcberendezést.

A csúnya bőr, akné pedig szintén látszik természetes nappali fényben, akkor is, ha valaki egy kiló alapozót ken magára.


2017. okt. 12. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
Mert buták és a többség nem ért hozzá, csak okoskodik :D Nem kell a véleményükre adni:)
2017. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 mikeXxX ***** válasza:
Engem nem zavar a smink sőt van ami szexi és vonzó is számomra . 38f
2017. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi, hogy nőként válaszolok. Az indokok a következők lehetnek:

1. a smink egy álarc, akár tetszik neked, akár nem! ez az igazság!

2. a smink káros a bőrre

3. a sminkhasználat évekkel később jól láthatóan roncsolja a bőrt

4. de, sokaknak elég indok az, hogy smink nélkül másképpen néz ki a hölgy

5. nem az instából kéne kiindulni (bár a mai fiatalok inkább sajnos instab..zik)

6. miért baj az számodra, ha valakinek nem elfogadható, ha a nő napi szinten sminkeli magát? ez olyan, mint a szépség fogalma, ízlés kérdése, van akinek igen, van akinek meg nem, ennyi.

7. a csúnya bőrt nem kemikáliával kell még roncsolni, hanem egészséges életmódra kell áttérni, napi min 2 liter vizet kell elfogyasztani, ha allergiás, akkor azt az élelmiszert kiiktatni az étkezésből, és el kell menni bőrgyógyászhoz


És te miért sminkeled magad? Miért nem fogadod el magad természetes állapotodban? Miért kell a smink ahhoz, hogy legyen önbizalmad?

2017. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 AchromaticSmarties ***** válasza:
75%
Egy kategóriát biztosan javít a smink, ha ügyes a használója.
2017. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Nekem olyan lány kell, aki természetesen szép, éjjel-nappal, akármikor hozzábújhatok anélkül, hogy szétkennék rajta akármit is. Szétnyalhatom az arcát, ha épp erre vágyom, elázhat az esőben, viselhet bukósisakot...és még ezer millió dolog. Mindenblől a természeteset szeretem.
2017. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert minnél tisztábban te vagyakit mutatsz annál jobban szeretünk
2017. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%
# 4/4 Mit javít? Az miért jó, ha össze jövök vele. mert fel javította smink és amint lekerül, menekülök tőle, mert átvágott. Hosszú távra, nem jönnék össze olyannal, aki készakarva roncsolja a bőrét.
2017. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

Egyesek nő létükre nincsenek tisztában a dolgokkal (lásd fentebb), akkor mit vársz a férfiaktól?

Esetemben még senki nem nehezményezte, hogy sminkelek, de nem is hiányolta, ha nem festettem ki magam egy-egy alkalommal.

Megkérdeztem a férjemet, csak hogy férfi vélemény is legyen.

Neki alapvetően nincs baja a sminkkel, bár én nagyon keveset használok (BB, szempillaspirál). Illetve szerinte vannak nők, akik alapból olyan szépek, hogy rajtuk már csak rontani lehetne, egyetértek, van, akinek még a kisebb bőrhibák, és a világos szemöldök is egészen illik.

Egyébként el lehet felejteni az olyan tévképzeteket, hogy káros a bőrre, ugyanis már régóta vannak teljesen natúr összetevőkből álló termékek is.

2017. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%
A smink az egy csalás, nem egy olyan nőt láttam már,hogy sminkkel és smink nélkül kb. ég és föld, először lássam az igazi arcát, aztán felőlem olyan és annyi sminket használ,amennyit akar.
2017. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%
#3 Ritka buta vagy.
2017. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!