Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem botránkoztat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem botránkoztat meg néha, mennyire szépségalapú társadalomban élünk?

Figyelt kérdés

És hogy az utóbbi 10-15 évben mennyivel nagyobb nyomás nehezedik emiatt a nőkre.

Jó, kis szerencsével a nem túl szép illetve átlagos lányok is találhatnak társat maguknak, hiszen a legtöbbjüknek van párja.

Viszont a gyönyörű nők előnyt élveznek az oktatásban, az álláskeresésben, az ismerkedésben, meg úgy az életben.

Oké, ott a smink, bár varázsolni azzal se lehet (legalábbis az átlag nő azért nem tud), a ruhák (van, akinek mondjuk nincs erre pénze), de bizonyos dolgokon (alkat, arcforma, mellméret/forma) nem lehet sajátkezüleg csak úgy változtatni.


2017. okt. 13. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Illetve nem heg kell hanem tapasztalat
2017. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A megszólalásig szép a legtöbb nő. Aki okos nem ez alapján választ párt, munkatársat, stb.

Én is ismerek olyat hogy gyönyörü arc, csinos popsi, minden mint a filmeken. Csak épp ostoba és jéghideg. Rosszul vagyok a jelenlétében.

2017. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
12 es nem az alapjàn fogok nőt vàlasztani hogy milyen kedve van a test felépítés évtizedek lenyomata avval tudok szàmolni
2017. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem botránkoztat meg.

Átlagos nőként inkább örülök. Amelyik pasinak, munkahelynek, stb-nek azért kell valaki, mert jó nő, azzal én úgyse akarnám, hogy bármi közünk legyen egymáshoz. Ez így egy jó szűrő, a felszínes pasik rohannak a fullos csajok után, nekem meg maradnak az értelmesek. A gyökér munkáltatók felveszik a jó csajt, én meg olyan állást tudok találni, ahol a tudásomat értékelik.

Én élvezem ezt így, a kereslet-kínálat megtalálja magát. :)

2017. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

7-es és 14-es

Fején találtátok a szeget! Respect!

Én is inkább egy 14-es hozzászólót választanák páromul.

2017. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha valakit azért vesznek fe a munkahelyre mert külsőre jó nő akkor annak nem biztos hogy a munkateljesítményére kíváncsiak elsősorban. De az tuti ha a külseje miatt vették fel és szexista a főnök akkor próbálkozni fog amig együtt dolgoznak.
2017. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szép vagyok, ezért nem ;)
2017. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!