Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos lányokat alapjában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányokat alapjában véve többférfi szólítja meg, mint a gyönyörűeket?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk abból indulnak ki, hogy ez egy hétköznapi lány, nyilván nem áll náluk akkora sor, mint egy fullos szépségnél?
2017. okt. 13. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki gyönyörű, még lehet átlagos. Nem csak a külső számít.
2017. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*nála
2017. okt. 13. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül.


A csinos nők sok férfit megrémítenek, ami persze teljesen alaptalan elvégre ugyan olyan ember mint bárki más, maximum nagyobb az arcuk. De nincs egyértelmű összefüggés, nem következik abból semmi, hogy csinos.

Sok átlagos lánynak is van bőven csorba a személyiségében, szóval ugyan olyan eséllyel küld el mint a csinos. A sor mindkettőnél tud hosszú lenni, csak maximum más annak az összetétele.


Megjegyezném, hogy ne az ilyen internet célebekből és hasonlókból induljatok ki. Van rengeteg szép lány akik még normálisak is, tény hogy többségük foglalt. Ugyan így van átlagos, vagy átlag alatti lány, aki elviselhetetlen (és lehet ettől még ő is kapcsolatban...).


Szóval elsősorban kontextus és személyiség függő a dolog, meg természetesen azon is rengeteg múlik, hogy te mennyire jössz be az adott nőnek.

2017. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy saccolom, hogy egyes nem kirívó, de normál külsejű csinos nőket többen megkeresnek komolyabb szándékkal, mint egy olyan szép nőt aki rengeteg férfinak bejöhet, gyönyörű testtel és arccal.

Azért gondolom így, mert nagyon szép nőhöz(nem plaszik cicákra gondolok) szerintem nem érzi magát rengeteg férfi elég jónak és inkább nem is próbálkoznak.

2017. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy egészséges önbecsüléssel rendelkező férfi nem az alapján választ magának barátnő-jelöltet, hogy mekkora sor állhat náluk. :D

Egyébként ha valaki nem tetszel, akkor még úgy sem fogsz, hogy esetleg te vagy az egyetlen, akinek aktuális bejön a csaj.


22/N

2017. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
33%

Szerintem kb hasonlo az arany, viszont a szep noknel ez joval egyertelmubb, hogy a ferfi ismerkedni akar. Mig egy atlagos lanynal beprobalkozok, legtobbszor ugye ezert probalkoznak be, mert alacsony az onbizalmuk, de ha egy atlagos lany szolit meg, az onbizalma akkoris alacsony lesz, nem fogja kimutatni, hogy erdeklodik a no irant, vagy nagyon benan. S igy az atlagos no nem fogja erzekelni, hogy most beprobalkoztak nala.

Itt most eloben szituaciorol beszelunk. Online 100X tobb ajanlatott kap a szep csajszi.

2017. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan, hogy átlagos lány. Minden vélemény szubjektív, tehát nem tudsz emiatt egy objektív átlagot hozni.
2017. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor én vagy borzasztó randa vagyok vagy eszméletlen szep, mert legalább 6 éve nem szólított le a kutya se.


Igaz, hogy azóta van párom is, szóval nem hiányzik.

2017. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Emberek ! Nagyon egyszerű a képlet átlagos nő szemezik ha épp nekem is bejön akkor megismerem gyönyörű nő szemezik és bejön akkor vele is ismerkedem ez ennyire egyszerű a kinézet nem minden bárkit 5 perc után a pokolba kivánhatok . 38f
2017. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!