Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele hogy sem találkozni, sem beszélgetni nem akarok vele, és hagyjon már békén? 23N

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtük az egyetemet akkor jóban lettünk, de én sosem éreztem iránta többet, ő viszont igen. Hozott nekem gyakran saját készítésű kaját, meg ajándékokat, amiket sosem fogadtam el, és mindig megsértődött. 3 éve szerelmet vallott, én meg visszautasítottam. Utána kerültük egymást egy ideig az órákon is. Később már beszélgettünk, de nem úgy mint régebben. Ő csúszott két és fél évet, én pedig most vagyok a féléves gyakorlatomon, ezért tavasz óta nem is láttuk egymást. Viszont neten állandóan irogat nekem hogy találkozzunk valamikor mert beszélgetni akar velem. Már szeptember óta 3x lemondtam. Fáradt is vagyok, tanulnom is kell, de a fő szempont hogy nem akarok vele találkozni. Viszont néhány hetente eljátsza ezt. Ma is írt ezzel kapcsolatban, de meg sem nyitottam, úgy felidegesít már hogy nem veszi észre magát. Hogy értessem meg vele hogy nem akarok vele se találkozni, sem beszélgetni, sem barátkozni? Mondtam már neki mindenhogy ezerszer de látom nem érti meg. Valakinek valami normális és hatásos tanács?
2017. okt. 14. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Le kell tiltani és kész.
2017. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Tiltsd le. És ne beszélj vele semmilyen formában. Vagy tedd ki hogy kapcsolatban. Mond hogy jársz valakivel.
2017. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De az sem érdekli ha van valakim, mert elvileg barátkozni akar velem. Viszont a szerelmi vallomása után én már nem akartam kínosan barátkozni. Meg azt szokta nekem magyarázni hogy mennyire részeg volt, kivel tudott majdnem lefeküdni, de mindig csak majdnem. Nem érdekel kivel mit csinál. Dolgozok, tanulok, van elég dolgom.

A tiltáson én is gondolkodtam csak eddig a közös egyetemi dolgok miatt nem tettem meg, de már egyre inkább hajlok erre mert megbolondulok.

2017. okt. 14. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megertetni. Nem valaszolsz nek, ha ir nem nyitod meg v tiltod. Ilyen helyzetben nem az a lenyeg h mit mondasz, hanem h egyaltalan mondasz valamit. Az ilyen nem erti a nemet, a bunkosagot se, csak a semmibol ert.
2017. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ne reagálj az üzeneteire. Ha kell, akkor tiltsd le. Nem kell magyarázkodni, nem tartozol neki semmivel.
2017. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Mitol venne eszre magat? Attol hogy szobaallsz vele, es talalkakba is belemennel csak utana lemondod? :"D
2017. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen találkákba mennék bele? Minden alkalommal azt mondtam hogy nem érek rá, sosem találkoztam vele, és nem is hitegettem. Olvasd már el értelmesebben a dolgokat, vagy ne írj ide ha nem tetszik valami. De mindenhol van egy ilyen mindenbe belekötő okoskodó ember..
2017. okt. 14. 12:35
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
"Már szeptember óta 3x lemondtam." - amit le lehet mondani, az meg is volt beszelve.... aki ilyen ketsegbeesett mint ez a tag, annak a viselkedesed folyamatos jeladas, hogy "oke van meg remeny!".
2017. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tiltás fog működni. A nemet is úgy értelmezi, hogy van remény, hiszen válaszolsz.
2017. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem akarok veled találkozni soha többé. Semmilyen formában nem akarok veled kapcsolatot tartani. Ha nem érted meg fel foglak jelenteni zaklatás miatt."

Kb így mondanám meg a helyedben.

Ha ebből sem ért akkor menj be a rendőrségre és jelentsd fel. Mindennek legyen írásos nyoma.

2017. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!