Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz egyedül moziba menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés
Néha kikapcsolódnék moziba elnyamnyogni valami kajàn de sose voltam egyedül még. Gàz egyedül? 24f
2017. okt. 14. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, a legjobb filmélményeimet egyedül éltem át - bár hozzátartozik, hogy eléggé "pasis" filmekre ültem be(akció, horror, thriller). Nem kell a mozit feltétlenül összefüggésbe hozni a csajozással meg a randizással, koncentrálj a magad szórakozására meg a filmre.
2017. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tehàt akkor a filmre fokuszàlva kell menni okés köszi:)
2017. okt. 14. 12:09
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Én egyszer voltam egyedül és számomra rossz volt látni, hogy mindenki párral érkezik én meg egyedül nyomiskodok.
2017. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, film alatt amúgy se illik beszélgetni :D
2017. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz? Én szinte mindig egyedül járok. Ha másokkal megyek, akkor 90%-ban végig pofáznak hozzám, de én azért fizetem ki a jegyet, hogy a filmet élvezzem. Beszélgetni lehet utána is, meg otthon is.
2017. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a nyomiskodok érzés zavar be:) màrmint akartam lànnyal menni csak nem jön össze és tényleg jobban lehet a filmre figyelni egyedül. de a szemek figyelnek:O amikor megbesétàlok chadorba fogok menni
2017. okt. 14. 12:28
 7/20 anonim ***** válasza:

"de a szemek figyelnek"

Ezt csak beképzeled magadnak. Megnyugtatlak, mindenki k_rvára leszar. =D Ha belép valaki a terembe, akkor a mozgásra automatikusan odakapja az ember a tekintetét, de 2 másodperc múlva már el is felejtenek.

2017. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban szeretek egyedül menni. Nincs kellemetlen érzés, ha nekem tetszik a film, de a másiknak nem, lelkiieretfurdalás nélkül felzabálhatok mindent, ami a kezem ügyébe esik.


Más kérdés, hogy otthon jobban szeretek filmet nézni, mivel akkor hagyom abba amikor akarom, akkor kezdem el, amikor akarom, így nézhetem mással is, mert ha szar, max kikapcsoljuk és nézünk mást. :)

2017. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2017. okt. 14. 23:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálam "nyomibb" tuti nem vagy. Én is egyedül járok, sőt még a mellettem lévő két helyet pluszban le is foglalom, hogy lehetőleg ne üljön mellettem senki sem :)
2017. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!