Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés
Én már bele törődtem hogy senkinek nem kellek. Aki tetszik nekem, azzal sosem fogok össze jönni vele. Hogyan készüljek fel az örök egyedüllétre?

2017. szept. 15. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvass sok klasszikus irodalmat, hogy javíts a fogalmazásodon és a helyesírásodon.

Ezekre a siránkozó kérdésekre nem lehet mást felelni.

2017. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

rinyálj többet az sokat segít...

miért nem kellesz senkinek? tartsd önértékelést!

2017. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanulj ki vmi kreatív szakmát, amibe minden időt beleölöd.
2017. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Jaja sirj itt a Gyiken ez mindig mindenkinek bevalt. Valakinek luzernek is kell lenni...
2017. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére lehet így is tartalmas az életed, köszönjük is meg a világnak ezt a sok-sok alkoholfajtát ami még elfogyasztásra vár.


Az élet pedig ígyis-úgyis egy értelmetlen kínzás, így végtére is mindegy.

2017. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sírj még egy kicsit, az biztosan társat generál magad mellé! ;)
2017. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én attól rettennék meg ha nem így történne.
2017. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
talán tedd alacsonyabbra a lécet.
2017. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha már eddig is a könnyebb utat választottad, akkor akár folytathatod is: javaslom, hogy mindig okolj másokat és mindig háríts el minden személyes felelősséget! Végül is veled csak történnek a dolgok, az életed a körülmények kezében van, nem te tehetsz róla, hogy igazságtalan az élet, ugye? Lehetőleg alkalmazz minél több átfogó általánosítást, így sokkal kényelmesebben ki tudod zárni még a lehetőségét is bármiféle fejlődésnek, hiszen nincsenek kivételek, mindenki gonosz, nem lehet mit tenni. Az sem árt, ha gyártasz magadnak valamilyen okosan hangzó féligazságot, amivel racionalizálhatod a helyzetet (gondolok itt genetikára, ösztönökre, ilyenekre), és ragadj meg minden lehetőséget a fórumokon, hogy önigazolásként odaömleszd a zavaros eszméidet (minél többször leírod, annál jobban elhiszed, kész haszon!).

Ha ezeket megteszed, akár egy életen át kényelmesen tetszeleghetsz a meg nem értett áldozat passzív szerepében.


Ja, és persze aki nem olyan, mint te, az természetesen csak szerencsés (mindig hivatkozz genetikára, pénzre!), ez nagyon fontos!

2017. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Még írni kellett volna valami frappáns drámát, egyből cuppannak rá a magányos csajok. Olvass vissza pár hasonló kérdést, érdekesen kapósak manapság a sajnálkozó, szűz férfiak. Akár ezt is oda írhatod, hogy szűz vagy és már nincs remény, hogy rendes lányt találj. Teli találat.
2017. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!