Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjak neki több időt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak neki több időt, távolságot?

Figyelt kérdés
Szóval kb másfél hónapja vagyunk együtt és ő állandóan olyanokat mond, hogy belém van esve, belém van zúgva, már azt is mondta, hogy szeretné, ha majd vele élnék és 2 napja rákérdeztem, hogy mi van köztünk (mert szerettem volna, ha ezek után "hivatalosan" is együtt lennénk, főleg, ha ilyeneket mond és egyébként a tetteiből is ez jött le. Nekem csak annyit mondott, hogy nem tudja pontosan, mert nagyon szeret velem lenni, meg vonzónak tart, de még nem tudja és azóta mintha kerülne is. Most ezzel mit kezdjek? Nem akartam sürgetni sem, de akkor miért mondogatja ezeket?
2017. okt. 14. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira imád, hogy nem is tudja, hogy mit akar tőled. :D Hagyjuk már. Hülyére vesz. Hány évesek vagytok?
2017. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felmerült bennem. De akkor miért segített a költözésben, egyszer beteg voltam és főzött nekem levest is, áthozta, ott maradt ápolgatni is. Vagy ezek annál is előjönnek, akik hülyére vesznek? Komolyan, már nem tudok kiigazodni a pasikon.
2017. okt. 14. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert valakinek megéri ezt csinálni a szex miatt. Bebiztosítja magát pár nőnél, aztán mikor melyik a jobb, ahhoz megy. Ha egy kiesik, van másik. Ha tényleg nem duma lenne, hogy ennyire szeret, nem térne ki a kérdés elől és nem tűnne el.
2017. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!