Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, szerintetek probléma, ha egy férfi betartja a nőkkel a tisztes távolságot például munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam melóhelyet, ott is divat volt, hogy férfi és női kollégák ölelgették, puszilták egymást, vagy például egy-egy munkahelyi buli alkalmával egymás ölébe ültek, simogatták egymást stb. Pedig soha nem voltak kapcsolatban. A mostani helyemen is ugyanezt látom. Mi vezethet ennyire bizalmas "baráti" kapcsolathoz, amibe ezek beleférnek? Én 32 éves férfiként mindig be tudtam tartani a tisztes távolságot mindenkivel, és senki magánszférájába nem másztam bele, mert tiszteletben tartottam a nők személyes terét.


Szóval a mostani munkahelyemen is azt látom, hogy a magabiztosabb, jóképűbb férfiak gátlások nélkül törik át a nők személyes terének korlátait, s a nők sem igen ellenkeznek. Volt már nekem is női "lelki társam" munkahelyen, de akkor sem másztam bele az arcába, vagy ölelgettem, taperoltam folyton.


2016. júl. 31. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

kit érdekel, hogy szerintük probléma e?


Téged zavar? akkor ne csináld?

Vágysz rá, és vevő a másik fél is? akkor meg csináld.


Én rühelltem és a mai napig is rühellem a haverkodás a melóhelyen.

2016. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Sztem ez a normális, ha az én párom/férjem öelgetne másokat az váló ok! Beszélgetni persze lehet, de ennyi
2016. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Nem, hálásan megköszönném, ha általam alig ismert, max velem csak köszönőviszonyban lévő férfiak nem puszilgatnának meg ölelgetnének.

Munka közben ne babusgasson senki. Nem érek rá, pénzt keresni mentem, nem barátkozni.

2016. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem probléma, hanem alapvetés. Bár szerintem sok olyan dolog az lenne, ami ma hiányzik, vagy épp ellenkezőleg, túlzásba visszük.

Nagyon jó az, ha az ember olyan közegben dolgozik, ahol jól érzi magát és a kollegális kapcsolatnál több, baráti viszony is van, de ezt nem ölbe üléssel illik kifejezni, pláne nem olyanok esetében, akiknek esetleg már családjuk is van.

2016. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Férfiként az a tapasztalatom, hogy valamennyire probléma, mert a "távolságtartásodat" annak könyvelik el, hogy nem is érdekelnek téged és / vagy te biztos játszmázol velük vagy lenézed ôket.


Engem pl. még arra neveltek, hogy az az alap, hogy hacsak nem vagy közeli viszonyban vele, egy nôvel szemben nem kezdeményezünk testi kontaktust - tehát bemutatkozásnál, találkozásnál nem nyújtok nôknek kezet és nem hajolok oda puszilkodni. Természetesen ha ôk kezdeményezik, azt elfogadom, de a döntést, hogy szeretnének-e hozzám érni és hogyan, mindig meghagyom nekik. Ha ebbôl a szemszögbôl nézzük, akkor ez az alap udvariasság és figyelmesség. Viszont a legtöbb nô nincs tisztában az alap illemmel sem, szóval ôk annyit látnak az egészbôl, hogy ez a srác látványosan semmibe veszi ôket.

Ezt kellô fellépéssel lehet valamelyest ellensúlyozni.

2016. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Totál gáz, és ahogy mennek az évek egyre rosszabb a helyzet ilyen szempontból. Én is visszamentem dolgozni gyes után, és elképedve vettem észre ezt a jelenséget. (5-6 évig otthon voltam, közben home office-oltam ugyan, de nem volt valóságos kontak) Mivel ismertek telefonból, e-mailekből, és csinos nő is vagyok, egyből a bőrömön tapasztaltam a szívélyes fogadtatást, és nehéz volt nem megbántani, de hárítani az ölelgetést és SIMOGATÁST!!!! Ezen olyannyira felháborodtam, hogy a konyhában hirtelen kiköptem a kávét a számból... Ciki volt. De legalább leesett a csávónak.


De 5-6 éve ilyen nem volt a cégnél, max. 2 évente egyszer céges bulin összejött két ember, aztán vagy együtt maradtak, vagy egy éjszakás lett belőle...

de munkaidőben semmi ilyen nem volt.

2016. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!