Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak, majd rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak, majd rájöttem, hogy megcsalt a párom, nem tudom, mit csináljak? 22L

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz erről írnom. Három hónapja megerőszakoltak, feljelentés, minden szükséges vizsgálat, kihallgatás megtörtént. Nyugtatókat és altatót szedek azóta. Nem tudok enni, pánikbeteg lettem, nem nagyon kommunikálok senkivel, nagyon fáj ez nekem, többször gondoltam, hogy véget vetek az életnek. Azóta nem tudtam testi kapcsolatot létesíteni, jelenleg ezt még elképzelhetetlennek érzem. Tegnap kiderült, hogy megcsalt a párom ez alatt a három hónap alatt, nem egyszer. El akartam menni itthonról, összepakoltam, de rámzárta az ajtót és végül ő ment el. Most az anyjánál van. Nagyon kikészültem, ez volt az utolsó késdöfés, mostmár abszolút azt érzem, semmi értelme az életemnek. Nincs senkim, a munkahelyemről, amit nem is szerettem sosem lassan kirúgnak ha nem javul az állapotom, nem tudom feldolgozni, és a párom is becsapott, olyan keveset keresek (havi 100) hogy ebből itt budapesten nem tudnék egyedül megélni. Két hétig türelmes volt, aztán megunt, megértem. Most itt ülök a kádban, zokogok, félek, hogy be fogom venni az összes gyógyszerem, meg szeretnék halni. Valaki mondjon pár jó szót, tanácsot, mert az üres lakás csendje és a gyógyszerek egyre hívogatóbbak.
2017. okt. 14. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Oké, a párod egy irtózatosan szemét alak.

Amúgy tudott arról, hogy mi történt veled?

Kettő hét meg nagyon rövid idő ahhoz, hogy csak addig legyen türelmes, ha számítasz neki.

2017. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha beveszed a gyógyszereket, nem fogsz meghalni, de cserébe sokat fogsz hányni elég komoly hasi görcsök mellett.(próbáltam párszor, tudom) A barátod otthagyhatod akkor is amikor hazajött(mellesleg elég nagy tapló ha ezek után rádzárja az ajtót)...

Tegyél be valami nyugis zenét(reiki,stb.) és este menj haza a szüleidhez ha tudsz

2017. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Igy van, költözz haza te is a szüleidhez, hogy ne legyel egyedul. Egyre moslékabbak a ferfiak is, mondom ezt ferfi létemre... En nemtudom mivan a világgal...

24/F

2017. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudta. Nincsenek szüleim.
2017. okt. 14. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, nem a te hibád! a mélypontban az a jó, hogy onnan fölfelé vezet az út. Apró lépéseket találj ki, hogy hogyan lehetne javítani a helyzeteden, minden térre vonatkozva és utána könyörtelenül el kell végezned. Közbe beszélned kell a történtekről, kicsit dolgozd fel, ehhez kezdetnek egy jó barátnő megteszi, de ő nem élte át azt, amit te, így nem is tud olyan érdemben segíteni a feldolgozásban.
2017. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy segítene amúgy egy jó(jobb?) pszichológus, sport, meditáció, egy csoport, akikkel ugyan ez történt és tudsz velük beszélgetni erről, akár neten is. Box, önvédelmi sportok is szerintem hasznosak lehetnek, mert egyrészt biztonságérzet nőni fog benned, másrészt pedig segít levezetni a stresszt is és jobban fogod érezni magadat utána.
2017. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Fel a fejjel! :) Mindenkivel történnek pocsék dolgok, de pozitívan kell tekinteni a jövőre. Valakihez csak tudsz menni, rokon, barátnő? A pasid miatt ne szomorkodj, nem érdemli meg, inkább örülj, hogy megszabadultál egy ilyen féregtől. A megerőszakolás pedig...fogd fel úgy, hogy megtörtent, már nem tudsz rajta változtatni, azzal, hogy tönkreteszed magad idegileg, semmi sem lesz jobb.
2017. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátaid/barátnőid?
2017. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ez a legnehezebb, tudom, mert en is egy depresszios korszakbol alltam fel eppen, de tovabb kell menned. Most nem latod, de kulso szemlelokent nekem pont az jott le, hogy legalabb megszabadultal egy 80x kilos feregtol az eletedben. Az ilyen az nem par vagy partner. Az ilyen csak egy ferfi nemiszervekkel rendelkezo herezacsko. Embernek is nehezen nevezheto. Semmit nem vesztettel azzal, hogy elment az eletedbol, sot kizarolag nyertel vele! Nincs szukseged ilyen emberekre. Nem szeretett teged, es erre jo hogy most ra tudtal jonni. Igy nezd. A masik, ami tortent veled az borzaszto. De nem szabad belemenekulni a tablettakba. Te semmirol sem tehetsz! Megtortent, es kizarolag erosodni fogsz belole! En bizom benned!
2017. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátod (remélem már ex) nem érdemel meg téged.

Ahogy már előttem írták, sportolj, menj ki, vedd körbe magadat erős, támogató nőkkel. Keress valami csoportot, és tartsd fejben, hogy amik veled történtek NEM A TE HIBÁD.

Ha ezen túlteszed magad, elpusztíthatatlan leszel. Erős vagy, menni fog!!!!!!!!

2017. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!