Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék férfiként, ha megerőszakolták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Megtörtént a feljelentés, a rendőrség keresi a féreg patkányt. A kapcsolatunk négy éve tart,mindketten a huszas éveink elején vagyunk. A barátnőmet holnap engedik ki a kórházból. Természetesen amennyit tudtam és lehetett ott voltam mellette, de nem akart velem kommunikálni, rám nézni is alig. Tartok tőle, hogy mi lesz, ha hazahozzák, és valamit rosszul csinálok? Szeretnék tudni mindent, mert forrong bennem a düh, de tudom, hogy nem tehetem meg, hogy kifaggatom. Testi és lelki fájdalmai is nagyok, és egy nagyon törékeny, 40 kilós lány, de most hozzá érni is félek annyira össze van zuhanva. Lányok, nők, ilyen helyzetet megélt férfiak... mit tegyek, és mit ne? Kap altatót jelenleg és nappalra nyugtatót, illetve egy komolyabb pszichologus felkeresésér is szeretném, ha rábólint ő is.
2017. szept. 17. 00:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
fel kéne kutatnod az illetőt, hátha a barátnőd utána jobban érezné magát miután a tettest megbüntetted
2017. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Kikell kötni a tettest három hónapra egy köztèri póznához illetve a facebookjára a rendőrség posztolja az ismerőseinek hogy tudják
2017. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Te,hol voltál?


Nagyon sajnálom a barátnőd.-Az élete tönkrement.


Hát őt kérdezd mit szetetne ezek után?

2017. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Türelem, türelem, türelem. Semmit nem erőltetni.
2017. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ismeretlen tettes, nem hiszem, hogy az én magánnyomozásom eredményesebb lenne, mint a rendőrség. Leírás van róla, egy fantomkép készült,

ha felismerném ezek alapján bárhol az lenne az utolsó napja... sajnos erre nem sok esélyt látok, ezért az energiámat elsősorban a barátnőm ápolására szeretném fordítani

2017. szept. 17. 00:41
 6/27 A kérdező kommentje:
Én otthon vártam őt, ő pedig sétált haza munkából este 21:20 körül. A legelkeserítőbb, hogy ez Buda "elitebb" kerületében történt...hová költözzön az ember így?
2017. szept. 17. 00:44
 7/27 anonim ***** válasza:
27%
Hát igen... Veszélyes este egyedül mászkálni :/ Ha van rá mód, akkor jobb elkerülni.
2017. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

#5: maganakcionak csak az lenne a vege, hogy te is bortonbe kerulsz. Ez neked es a baratnodnek sem lenne jo.

A szakember felkereseset biztos a korhazban is javasolni fogjak.

Semmikeppen se faggasd, viszont biztositsd arrol, hogy barmikor meghallgatod es mellette allsz.

2017. szept. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az is egy lehetséges kimenetel hogy nagyon sokáig ebben az állapotban marad, és az is kérdés hogy fog e bizalmába engedni egy férfit, akár téged is. Ismerek ilyen nőt. Azóa is egyedül van szegény.

Ha igazán szreeted nyilván mellette maradsz majd a legnagyobb nehézségekben is. Ez egy hatalmas próbatétel lesz. Ha ezen túljuttok, akkor mindent kibírtok együtt. És akkor nagyon büszke leszel majd magadra és ő is rád.

2017. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Budán hol?
2017. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!