Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök egy kollégámnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy kollégámnak és kapcsolatban vagyok. Hogyan úszhatom meg legkevésbé kínosan?

Figyelt kérdés

A szituáció ezzel a kollégámmal elég bonyolult, középiskolából ismerem még. Most is egy helyen tanulunk/dolgozunk (külföldön élek, szóval más rendszer:D), de eddig nem voltunk különösen jóban.

Az utóbbi időben elkezdtünk egy közös projektet, ami most a fő bevételi forrásom. A közeledése viszont egyre személyesebb lett, pedig jól tudja, hogy van barátom, középiskola óta. Barátként én is nagyon kedvelem, gyakran dolgozunk nála vagy nálunk, jókat beszélgetünk, vitázunk akár estig egy sör vagy bor mellett, mivel elég más beállítottságúak vagyunk. Ezt felfoghatta randinak, de mivel mindig volt munka/suli indoka a találkozásoknak, mégsem tiszta.

A barátomat nem zavarja, bízik bennem és imádok vele dolgozni, ami jól is megy.

Nekem nyilván imponál a közeledése, vonzó férfi lett belőle, ha nem lenne barátom, valőszínűleg lefeküdtem volna már vele, vszont nyilván többre becsülöm a 3 éves kapcsolatomat.

Hogyan úszahtom meg a legkevésbé kínosan a helyzetet?

20L



2017. okt. 14. 16:05
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb próbálkozik, vagy félreérthető dolgot tesz, akkor komolyan leültök és megbeszéled vele mi a helyzet. Minél inkább húzod a dolgot, és próbálsz "elegánsan" kijönni belőle, annál jobban magad ellen dolgozol. Egyenes beszéd! Ennyi. Nem kell túlkomplikálni.
2017. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy nyomul akkor egyszerű.Beszélj neki arról hogy mien jó a barátoddal a szex xD.De ha te vonzódsz hozzá és ő ezt levágta az necces.Innentől nehéz ojat mondanod neki amit nem ért félre.Beszéld meg vele most mi a szitu az a legtisztább és próbáljátok ezt felnőtt módjára kezelni.
2017. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hat, mondjuk ugy, hogy visszaveszel tudatosan, mert az ilyen "viszonyokbol" szoktak kezdodni a megcsalasok nagy resze. Eloszor meg csak egy kis bor, meg jaj, amugy jokepu, aztan hopp... mar ki is lovagoltad magadat rajta.
2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan jóban vagytok, akkor miért nem lehet ezt korrekten megbeszélni? Én a helyedben konkrétan megmondanám, hogy nem szeretném, ha közeledne hozzám a haverságon/barátságon kívül. Bár valójában mindegy, mert ez nem parancsra megy, de ha tisztel téged, akkor megteszi, hogy nem nyomul, ha megkéred rá.
2017. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki jó pasi lett meg jól kijöttök egymással még nem kell lefeküdnöd vele :D.Akkor én minden kolleganőmel k....hetnék akivel kicsit jobban összemelegedünk egy-egy munka alatt.xD
2017. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azért az elgondolkodtató hogy vonzódsz hozzá, és nyilván a 3 éves kapcsolat többre van becsülve, de amugy minden szó nélkül lefeküdnél vele.


Neked kell tudni mi a fontos neked, de egy olyan kapcsolatban ahol minden jó, ott ez eszedbe sem jut, amit most írtál, mert olyankor észre sem veszi az ember még a jó pasikat sem, még akkor sem ha együtt dolgoznak.

2017. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell csinálnod semmit. A barátoddal együtt vagy, jól érzed magad. Ha neked így most jó, boldog vagy az adott párkapcsolatodban, akkor ne csald meg a párodat. Ő bízik benned, te meg ellen tudsz állni a csábításnak, ösztöneidnek , vágyaidnak, hogyha szereted a párodat. Szóval ne csald meg, ne csinálj semmit, és nem lesz semmi baj. Túlbonyolítod, az a baj szerintem:)
2017. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!