Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság egy nő külsejéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság egy nő külsejével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan, amilyennek a férfiak tartják őt, vagy olyan, amilyennek ő tartja magát?


Ha egy nőt a férfiak közül sokan szépnek, gyönyörűnek tartanak, de ő magát csak átlagosnak, akkor ő a kettő közül melyik?


2017. okt. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A szépség relatív.Van,akit sokan szépnek tartanak,valakit meg csak egy szűkebb réteg.Van,aki meg önbizalomhiányos.
2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Tapasztalataim szerint annak, hogy egy nő mennyire tartja szépnek magát, semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire szép.
2017. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A visszajelzések és az önbizalom mértékétől függ.
2017. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

A leírásod első és második sora ellentmond egymásnak logikailag.


"Olyan, amilyennek a férfiak tartják őt, vagy olyan, amilyennek ő tartja magát?"

Olyan, amilyennek a férfiak tartják őt. Egy dagi és/vagy csúnya arcú lány nem lesz vonzó a férfiak szemében csak mert sok önbizalommal saját magát szépnek gondolja.


"Ha egy nőt a férfiak közül sokan szépnek, gyönyörűnek tartanak, de ő magát csak átlagosnak, akkor ő a kettő közül melyik?"

1. Az átlagossal semmi baj nincs. Jó értelemben véve átlagos csajból rengeteg van, akikkel rengeteg férfi tudna kapcsolatot elképzelni, dugná meg őket. (Nem dagik és nem csúnyák, de nem is szupermodellnek valóak. Rengeteg ilyen csaj van.)

2. Sok lánynak alacsony az önbizalma (főleg mondjuk 18-huszonpár évesen) aki amúgy tényleg csinos és ő lehet magát átlagosnak mondaná, közben meg rohadtul nem az. De ez sokszor csak hozzáad a vonzalomhoz a férfiaknál. Egy nőnél nem olyan fontos az önbizalom (a férfiak szemében), mint egy férfinál (a nők szemében). Sőt, nem is baj sokszor ha minél visszafogottabb, aranyosabb, félénkebb (miközben külsőre meg jó csaj)

2017. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Ez abszolút egy nézőpont kérdés.

A nő fejére kenheti azt, hogy mások szépnek látják, amikor ő csúnyának gondolja a küllemét. A saját vermébe vergődik.


Ellenben te mint külső fél csak a fejed csóválod, hogy lám itt ez a gyönyörű nő és mégis szenved a testkép zavartól.

Kb én is ezt érzem amikor egy csinos sztár megműti magát pedig előtte is szép volt. Nem fogom megérteni a dolgot. Ő pedig nem érzi jól magát a bőrében.

2017. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Olyan vagyok, amilyennek gondolom magamat. Attol meg, mert leteznek, akiknek nem tetszem, nem fogok a kardomba dolni es rondanak tartani magamat. Nekem se tetszik mindenki es leszarom, hogy ok minek tartjak magukat, ahogy azt is, masok minek tartanak engem.
2017. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyan, hogy objektív valóság a szépség területén nem létezik.
2017. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

7: Nem, tényleg nem létezik


[link]

2017. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapvetõ igazság, hogy mindenki el kell fogadja magát valamennyire. Nem kell hangoztasd magadról, hogy szépnek tartod magad, viszont általába azt egy lelki betegségnek tudják be, hogyha nem fogadod el önmagad.

Nem kell világszépének érezd magad, de mindenkinek emberileg jó érzés, ha észreveszi a szépséget, akár legalább néhány szép vonást magán.

Nincs olyan, hogy szépnek látom magam: én egyszerre látom a hibáimat és az elõnyeimet is egyaránt. Mások is eszerint értelmezhetnek engem: van aki észreveszi a pozitívabb oldalamat, van aki a hibáimat fürkészi. Aki elfogadja a hibáimat is, az ilyen ember igazán szépnek lát.


Tehát ez szerintem a saját szemszögedbõl is változó, és mások szemszögébõl is. Nem eldöntened kell magadról, hogy szép vagy, hanem változtatni azon, ami nem tetszik, ápolni magad.

Mindenki valamilyen mennyiségben és viszonylatban szép, pl. attól hogy kövér, még tetszhet nekem rajta az, hogy milyen kedves szép szemei vannak. Tehát sok szempont határozza meg. Te mások szemében általánosságban nem vagy föltétlenül szép, de egy TÍPUS vagy mindenki szemében. Minden ember másképp viszonyul egy adott típushoz. Nem attól van jól-mūködõ önismereted, ha szépnek/átlagosnak címkézed magad, hanem attól, ha megtudod határozni, hogy te milyen *típus* vagy.

2017. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22-23 éves koromig szürke kisegérnek tartottam magamat. Aztán kimentem külföldre tanulni, dolgozni, egy olyan országba, ahol magas, szőke, karcsú lányként különlegesnek számítottam. Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, így megnőtt az önbizalmam. Amint csinosnak láttam magamat, még több férfi érdeklődött utánam.
2017. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!