Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha feltételezzük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha feltételezzük, hogy az adott szűz pasi igényes (nem rohad a foga, nem büdös stb. ), akkor milyen külsőt társítanátok egy huszonéves szűz sráchoz?

Figyelt kérdés
Alkat és arc szempontjából is érdekelne illetve írhattok a személyiségről is. Szerintetek hogy néznek ki azok a fiatal huszonéves szűz srácok (én is az vagyok), akik még ennyi idősen sem szexeltek? Akár linkelhettek is. Kort is írjatok légyszíves.

2017. okt. 14. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]

A jobb oldali (most a fejétől tekintsünk el) az a típus, aki vékonyabb, és ezt valamiért egy számmal nagyobb pólóval akarja kompenzálni.

A bal oldalira meg képzeljünk valami gamer vagy szuperhősös pólót, máris megvan hogy miért szűz :).


Hozzáteszem, ez durva általánosítás, és igazából ezeknél láttam bőven rosszabbat, csak hát nem egyszerű passzoló képet találni.

2017. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
64%
# 1: Az a póló nem nagyobb egy számmal, csak nem slim fit.
2017. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1: te hol élsz? a jobb oldali átlagos testalkatú, csak nincs kigyúrva és nem sokat lehetett a napon

a pólója sem kimondottan nagy rá, nem hiszem hogy kompenzálni akarna vele

illetve és is amolyan "gamer-geek" vagyok, mégsem volt soha szuperhősös pólóm, sem poszterem a szobámban vagy ilyesmi ami erre utalna

2017. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Sovány, barna szemü, 174 cm magas, kedves, barátságos, intelligens, nyugodt természetü, gyerekszeretö, jól föz és jól táncol (standard és latin-amerikai táncokat), egy piros NISSAN sportautót vezetett 19 éve - a férjem.
2017. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a külsejétől függ. A férjem 29 éves volt, amikor összejöttünk és én vagyok az első nő az életében. Teljesen normális a magassága, a testalkata, sőt, a combja és a feneke kifejezetten formás, izmos a tizen x év focitól. Csak épp hívő, és ahogy nálam, úgy nála sem fért bele a házasság előtti szexuális kapcsolat.
2017. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
az, hogy valakinél megvan az alap higiénia, az nem igényesség kérdése, hanem a legalapvetőbb minimum :DD
2017. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Persze, tudom, de sokszor az igénytelen pasik maradnak szüzek és a csajok is általában az igénytelenségre hivatkoznak. Ugyanakkor rengeteg (pl. én) pasi van, akivel semmi probléma nincs igényesség és személyiség tekintetében csupán olyan "hibája van", amiről nem lehet (pl. alacsonyság).
2017. okt. 15. 12:34
 8/8 A kérdező kommentje:
*amiről nem tehet.
2017. okt. 15. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!