Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok a barátnőtöket, ha bölcsész szakra készülne?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kiskora óta az lenne az álma, hogy izlandiul tanuljon, kultúrával, nyelvvel, történelemmel foglalkozzon, emiatt ilyen szakra készülne egyetemen.

De legyen ez bármi nem elterjedt nyelv, szóval egy ritkább nyelvész szak.


Támogatnátok ebben, vagy menjen inkább valami használhatóra, akkor is, ha az nem egyetem lesz?


miért?


2017. okt. 15. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
A bölcsész karon csak a szabad bölcsészet, filozófia, művtöri meg társai számítanak büfészakoknak. A nyelvi szakok baromira nem...vagy szerinted a tolmácsoknak gondjuk akad a megélhetéssel?
2017. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenben támogatnám a barátnőmet...

.

.

.

.

.

...ha lenne.

2017. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én csak akkor támogatnám ha egyedül nem lenne jó az úttartása...
2017. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagyok híve az ilyen önmegvalósítás mizériának, ha az egyébként teljesen haszontalan. Valószínűleg nem lenne olyan barátnőm, aki céltalan, tengő-lengő életmódot folytat.

Persze ha mellette van egy normális szakmája, állása, vagy legalább életképes ember és csak hobbiból csinálja a bölcsészetet, akkor áldásom rá, de a konkrét segítségemre csak néha-néha számíthat.

2017. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!