Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mi a jobb? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi a jobb? Ha egy nőnek természetes melle van, de az nagyon picike, már-már kislányos, vagy akkor már inkább megcsináltatva normális méretűre, de az meg ugye mű.

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyikkel sincs bajom, az arc a lényeg. Az számít, hogy ha megcsináltatja, azért tegye, hogy megnőjön az önbizalma, még nőiesebbnek érezze magát. Ne az legyen, hogy most volt egy mellműtét, de kilátásba van helyezve egy szájfeltöltés meg műszempilla és hasonlók, mert nő helyett egy gumibabára akar hasonlítani.
2017. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Sokáig úgy voltam, hogy nem baj a kis mell, aztán két nővel is összehozott sors, akinek elégé kicsi volt a melle, randikon nem is zavart, amíg ágyba nem kerültünk. Kicsit elijesztett. Persze nem a kis mellek miatt nem ett belőle hosszabb távú kapcsolat. Egyiknek se bírtam sokáig a személyiségét és ez vetett végett mindennek. A kis mell nem zavar ha tényleg szeretem az illetőt és tökéletesen kijövünk egymással. A plasztikai műtétre félrerakott pénz meg jól jöhet máshol (pl vehet több dögös ruhát bbelőle ha már csinosítani akarja magát)
2017. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát a műnél még a semmi is jobb.
2017. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Passzoljon az alkatához. Ha vékony, pici lányról van szó, akkor nem gond, ha nagyon kicsi melle van.

Bár szerintem mindegy, ha amúgy a lány személyisége jó, mert akkor nem számít, csak ne legyen emiatt visszafogott, mert ha a barátja szereti, akkor a kis mellével együtt szereti, ha meg mégsem, akkor az egy rossz kapcsolat lesz.

2017. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy normális méretű? Az a normális méretű, ami annak van, akit szeretek. Inkább legyen picike, mint műanyag.
2017. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt dolgom mindkettővel. A mostani páromnak pici melle van, mint egy tininek de vékony nagyon csinos alakja van. Először nem merte levenni a pushup melltartót, de amikor levette nagyon meglepődtem. Pár együttlét és megszoktam, mostmár imádom és nagyon szeyinek tartom mert feszes, rugalmas. Semmivel sem rosszabb mint a szilikonos.
2017. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csakis a természetes.
2017. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A természetes kis mell a jobb, mondjuk én alapból a kis melleket (még a nagyon kis méretűeket is) preferálom. :D

20/F

2017. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Természetesen természetes.


A páromnak is kicsi van, de imádom.


34ffi

2017. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Termeszetes pici (akinek a meret a fontos, azzal van valami problem)
2017. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!