Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ilyen tetoválást el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyen tetoválást el tudnátok fogadni egy nőn, aki tetszik nektek, vagy már ez is kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy tetovált nők teljesen ki vannak zárva, mert undorító.

Ennyi még belefér?

Dobnád a nőt ha kiderülne, hogy tetoválása van?

Korod is leírhatod. :)



2017. okt. 16. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, ha van a nőn néhány tetoválás, csak ne legyen szénné varrva. Ez konkrétan semmi.


(nekem is van 4 - még)

2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Most a fé után mibe lett volna még egy nyamvadt reget is odavarrni ?
2017. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nálam meg az a tuti ha keze lába tele van tetoválva :-) De csak ha igényes es egyedi :-)
2017. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#12

Azon egyszerű okból mert nem érzem magam annak. :)

Meg valószínűleg azok sem, akik ezt magukra varratták.

2017. okt. 16. 22:12
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de ez nem tetkó, hanem firka. Én ilyenért speciel sokkal inkább lennék ideges, mint egy rendes tetoválástól.


Egyébként általában az a véleményem, hogy ha egy tetkó igényesen van megcsinálva, szép/profi (neadjisten: művészi) és legfőképp illik is a viselőjéhez, akkor ott biza nem is kérdés, hogy elfogadja-e az ember.

2017. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményét ez egy firka.

Nem vagyok tetovált, és nem is igazán szeretem , bár az utóbbi időben szexinek tartom a tetoválást egy nőn.

De az ilyen firkálmányok , idézetek amik ma úgymond divatba jöttek nagyon visszataszítónak hatnak!

Ezerszer jobb lenne egy ilyen helyett valami színes tetkó!

2017. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#15-#16

Elég rigolyás vénemberek lesztek. :D

Na mindegy.

Szeretsz valakit és az idegesítene, hogy van egy aprócska "firkálmány" rajta, ami szimplán tetszik vagy sokat jelent számára?? Ajjajj. Gondok lesznek.

Ezek szerint egy nagyobb anyajegy, a szeplő, néhány csálé fog már tragédia.

Megsúgom: senki sem tökéletes.

Jó eséllyel mire meglátnátok ezt a tetoválást addigra fülig beleszeretnétek. :D Ha ezért kiakadnátok, ejtenétek a hölgyeményt...veletek van a probléma. Sorry.


Ennek ellenére elfogadom a véleményeteket.

Mert elfogadó típus vagyok. :D

2017. okt. 17. 05:30
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem a nyakamon van egy rózsa és eddig nem volt férfi akinek ne tetszett volna, azt mondják szexi nőies. szerintem nem az számít hogy tetovált hanem hogy hol, mennyi és milyen minőségű a tetoválás
2017. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ha ezért kiakadnátok, ejtenétek a hölgyeményt...veletek van a probléma."


Szerintem fuss neki mégegyszer a 15-16 hozzászóláshoz, olvasd lassan és próbáld meg értelmezni. Lassssssan ha másképp nem megy.

Nem azt írtuk hogy ejtenénk a hölgyeményt.

Úgy látom inkább nálad lesz baj fejben.

Tőlem azt varrat magára mindenki amit akar, de azt fogadja el ha megmondom nekem nem tettszik! Mindenkinek má az ízlése!

2017. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Elképzelem ahogy épp vetkőzteted a barátnődet akinek a tetkóját nem tudod elfogadni, nem tetszik és ennek hangot is adsz minden egyes alkalommal.


-"Jajj szívem! Tegyél már rá sebtapaszt! Tudod, hogy nem tetszik a firkád." :D

2017. okt. 17. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!