Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a nettó fizetés, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a nettó fizetés, amit elvártok a másiktól egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Férfiak/Nők válasza is érdekel.
2017. okt. 17. 15:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Feleségül kell venni egy bankautomatát és anyagi gond letudva.
2017. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Amikor összejöttünk, a baratnöm a mediaban dolgozott havi 300+ nettoert, en pedig tanultam es alkalmi melokbol ugy ahogy fenntartottam magam, de aranytalanul sokszor ö fizette a vacsorakat, kirandulasokat stb...


Egyebkent, szerintem sokaknak nem a netto fizetes szamit, hanem az, hogy a masikban van e annyi törekves, szorgalom, talalekonysag, talpraesettseg stb, hogy kepes legyen eltartani egy csaladot.


Öszinten örülök a kommentelönek, aki egy 100millios vagyonon ül, de ha ezt nem ö teremtette, akkor valoszinüleg hianyoznak belöle olyan tulajdonsagok, amik alkalmassa teszik, hogy ne 150-ert tengödjön. A motivacio hianya nem eleg. En szemely szerint sajnalnam erre az idömet.

2017. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A legrosszabb ***** válasza:
Dolgozzon, ennyi.
2017. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Öszinten örülök a kommentelönek, aki egy 100millios vagyonon ül, de ha ezt nem ö teremtette, akkor valoszinüleg hianyoznak belöle olyan tulajdonsagok, amik alkalmassa teszik, hogy ne 150-ert tengödjön. "


Meglehet, de nekem nem is kell több 150 nettónál több fizetés, mert a befektetéseimből 3 családot is képes lennék eltartani éltem végéig.

2017. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14 miböl volt befektetni valo? Na jo, igazabol nem is erdekel.


Persze vannak lanyok, akiket leveszel a labukrol ezzel. Altalaban egy zsufolt dizsiben egy bmw kulcs pörgetese is leveszi öket a labukrol...


Ha mar nem kell dolgoznod, akkor minek vesztegeted az idödet egy ilyen meloval? Ha önkentesen, ingyen tennel valamit, amivel segitesz raszorulokon vagy kepzed magad olyasvalamiben, ami erdekel vagy akar utazgatsz vagy barmit csinalsz, ami arra enged következtetni, hogy emberileg vannak ertekes tulajdonsagaid es kreativabb vagy annal, minthogy megelegedj azzal, hogy valami sablon melon tengödj, föleg, amikor neked böven lenne valasztasod...


Ezert vagy kamu, amit irtal vagy egy olyan szemelyiseggel rendelkezel, hogy neked a legnagyobb atok, hogy olyan helyzetbe kerültel, hogy elveszett a motivaciod.

2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Szerelmet keresek vagy tamogatot (termeszetbeni ellenjuttatasok fejeben), mert draga az albi meg a tandij... Egyebkent tartottam mar el pasit, a vegtelensegig hagytam magam kihasznalni, megegyszer ilyen nem lesz, az biztos. Ha fontos lesz a kereset, akkor majd a puncs.hu-ra regisztralok. Szerelemben nem szamit ugyse, amig pl nem koltoztok ossze, az meg nem 1-2 honap utan merul fel. Nekem tok mindegy, hogy a sarki kocsmaba megyunk hamburgert enni, vagy valami puccos etterembe, meg wellnessezni. Csak ne hasznaljon ki.
2017. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne alap, hogy mindenki annyit keressen, amiböl saját maga megél és nem a másikkal akarja eltarttatni magát. Az, hogy kinek mennyi elég erre, az magánügye, ha valaki 80ezerböl jól megél, az az ö dolga, de azt ne várja el, hogy a párja, aki véletlen 300ezret keres, az csak azért adjon neki, mert ö kevesebbet keres és ezzel eddig jól megvolt.
2017. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"manapság így megy"..mintha régen nem eladták volna a lányaikat a gazdagabb kérőnek.

Egyébként mivel nekem nincs stabil fizum, mert felkéréseim vannak (kreatív), nem várhatok el semmit, úgy érzem. Van hónap, hogy 500 körül van bevétel, máskor örülök, ha a 80-120 összejön.

A barátom egyébként 150 ezer körül keres, jól megélünk.

20L

2017. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Első hosszú kapcsolatomban évekig én tartottam el a pasit, mert szememen volt a lila köd, és körömszakadtáig kitartottam mellette minden sz@rban. Szemet hunytam afölött, hogy nem akarta sem a szakmáját befejezni, megszerezni, se elmenni akármit dolgozni, csak ült otthon a gép előtt napszámra, és annyi pénze volt, amennyit az anyjától vagy tőlem lelejmolt. Hülye voltam, de tanultam belőle.

Szóval igenis egy minimál elvárás fontos, nem értem, miért bélyegzik ezt túlzott anyagiasságnak.

Annyit szerintem minimum jogos, hogy a másik fent tudja tartani magát, ha már én igen. Nem kell, hogy egy fillért adjon pluszba, csak legalább tudja kifizetni a rezsi/bérlet és a kaja ráeső részét. Ennyi. Hogy ez mennyiből jön ki, függ a lakhatási körülményektől, meg hogy mennyit eszik.

Egyébként már férjnél vagyok, és eszerint a felezős megosztás szerint élünk.

Csak nem értem, miért ekéznek bárkit azért, mert a párválasztáskor nem halál mindegy a másik anyagi helyzete. Legyen felnőtt, tartsa el magát. Nem kell, hogy engem is eltartson, de ne is én tartsam el őt. Párja akarok lenni, nem az anyja.

2017. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vidéki 150 ezres lakosú nagyvárosban lakom és 20-28 éves nők érdekelnek ismerkedésre.


120 ezer nettó. Mondjuk a legtöbb nő ezt bőven túllépi (aki már nem tanul), mert főleg diplomás csajokkal ismerkedem.


27/F

2017. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!