Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki számára nem nettó 500 ezres fizetés a beugró ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 00:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lánynál ez nincs így, de ha mégis akkor álmodozzanak csak.

Nekem nem is jut most eszembe olyan lány vagy nő ismerősöm aki ennek még csak a kétharmadát is megkeresné.

2017. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

Nincs. Minden nő egy anyagias **csa.


(Mikor fejezitek már ezt be? :( )

2017. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Émn magam is megkeresem :)
2017. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8%
De nem várom el, viszont minimálbéres, nettó 200 ezres nem kell. Senkit nem akarok eltartani.
2017. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi nettó 200 ezret keres, akkor miért gondolod, hogy őt el kell tartani? És miért esik ki a 200 ezres fizetése miatt azok közül, akiket esetleg szeretnél megismerni?
2017. máj. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mennyi a határ? Ha csak 400 felett keres, de előreláthatólag hamarosan 500 fölé mehet, az még elfogadható?
2017. máj. 13. 00:28
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Ismerkedett mar valaha valaki ugy, hogy a no rakerdezett a fizetesere? En meg sose lattam, sose hallottam ilyet.

Ez egy orbitalis faxsag, mar bocs.

Max a hires, gazdag palikra maszik ra par aranyaso pitsa, de a hetkoznapi embereknek nincs a homlokara ragasztva a berpapirja, megis ismerkednek, part talalnak.

Ha tetszik, ha nem, te egy luzer vagy, aki emberileg nem uti meg a mercet a noknel, es annyi agyad sincs, hogy ezt belasd, es valtoztass magadon, helyette inkabb a konnyebb utat valasztod: gerinctelenul megprobalsz emoge a kifogas moge bujva masokat hibaztatni. Szanalmas.

2017. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#5

A minimálbér nem 200 ezer, hanem jóval kevesebb.

Én gyakran annyit sem keresek, mégsem kell eltartani, saját magamat tartom el. Ez persze nem azt jelenti, hogy kéthetente külföldi utazás meg naponta mozi/étterem váltja egymást.

2017. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Van,csak azok Nektek nem nő,mert nem úgy néz ki,mint egy szupermodell,vakolat nélkül.
2017. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!