Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Bennetek kialakulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bennetek kialakulnak érzelmek ha csak levelezgettek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Hetek óta beszéltek vele, nehéz lenne egy ilyen embert elengedni? (Személyes találka is volt csak kevesebb)
2017. okt. 17. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bennem kialakult egy fajta érzelem.

Pár hónapja beszélgetünk, még nem találkoztunk soha, a hangját se hallottam de nagyon megkedveltem és hiányzik mikor nem ír nekem.

2017. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a páromon tapasztaltam, hogy igen kialakulhatnak érzelmek. :) Bármennyire durva vagy hihetetlen, de 3 nap után bele szerettem.. és 16 hónapja már együtt vagyunk.
2017. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, kölcsönös volt a netes ismerkedés alatt. Persze hogy kialakul egy kép is a másikról látatlanban, az írása alapján, de óriási szerencsénk volt, mert egyikünk sem esett pofára a másikkal kapcsolatban, hanem ellenkezőleg. Több mint 3 éve ennek, és a legjobb ami történt velünk.
2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Különben nem levelezgetne az ember vele:DDD

Persze, nem kell mély érzelmekre gondolni, kedvelés-szimpátia...ilyesmi, ez normális.


Ha valaki nem kér a másikból, akkor hagyni kell haladni az útján...

2017. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi ismertük egymást 3 éve, amikor elkezdtünk levelezni neten, és sosem gondoltunk bele többet régebben. Aztán ahogy elkezdtünk beszélgetni és ténylegesen megismerni egymást, nem volt kérdés, hogy összetartozunk. Kb 3 hét telt el így, amikor legközelebb találkoztunk, összejöttünk. Azóta eltelt 8 év, összeházasodtunk, van egy tündéri kislányunk és a mai napig szeretjük egymást. :)
2017. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!