Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok: 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok: 1. Pasi drága kocsival vagy 2. Pasi házzal?

Figyelt kérdés

Lányok, ha mondjuk lenne két ember /a sok közül/ akik között döntenetek kéne és persze mindkettő bejön, akkor melyiket választanátok?

Azt amelyiknek szép nagy új BMW-je van, de albérletbe lakik vagy azt akinek saját nagy háza van, de csak egy régi kocsival (500ezres) autóval jár?


(Anyagiakban még annyit, hogy mindkettő nagyjából egyformán keres, hitelük nincs.)



#autó #ház #BMW #anyagi kérdés #családalapítás kontra szórakozni járás
2017. okt. 18. 08:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

#6 vicc h a pasimmal alberletben elunk,uj bmwje van (illetve mostmar 2eves). Alberlet oka h kulfoldon elunk egy kisebb lakas is 80milla,uj bmw oka pedig h megtehette h elete 2.autojat ujonnan hozza ki a kereskedesbol es erre vagyott, ahol elunk mindenkinek bmwje vagy audija van,tehat meg csak nem is flancol)

Viszont amikor megismertem,alberletes,buszberletes pasi volt,akkor most mi van?:)))

Megmondom: nem a bmw szamit es nem a haz,sot kedves 29F lehet az a haz a tanyavilagban rogyadozva es akkor ketszer meggondolja az ember lanya h odakoltozik es lehet az az auto egy szepen karbantartott tiszta kocka lada,ami tobbet mond el a tulajdonosarol mint aki egy trehany jol felszerelt kecoban el amit a szulei sporoltak ossze.


Valojaban a nok tobbsegenek egy ertelmes,humoros pasi kell aki szereti es megbecsuli ot es akinek vannak celjai,tervei,jovokepe,vegen kiccsaladdal,boldogsaggal. Nem a haztol es nem a bmwtol boldogok a nok...

2017. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

#11 Aki bmw-t vesz újonnan az a világ legnagyobb madara. Ahogy kihozod a boltból az értékét elosztatod 2-vel. Ez aztán a befektetés.


A durva viszont az egészben az, hogy te pont egy ilyen csávó mellett kötöttél ki és most véded egy olyan kérdésnél, ahol pont azt próbáljátok bizonygatni, hogy ez mit sem számít.

Legalább jót nevettem, köszi :D

2017. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
A torlesztoje 2 ev mulva lejar...tovabbi jo rohogest:)
2017. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Lakas jobban tartja az arat, sot emelkedhet is.
2017. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%

Miért, azt fogod megvenni, amire többen szavaznak?

Egyébként ha nem utazol naponta több száz km-t mondjuk a munkádból kifolyólag, hanem maximum a szomszéd városba járkálsz vele, akkor nem is kell több egy 500.000-res kocsinál. Az viszont nem mindegy, hogy milyen az embernek az otthona.

Mondjuk ha ezzel csajozol, arra készülj, hogy nem olyat fogsz találni, aki magadért szeret. Aztán pár hónap, év múlva sírhatsz, hogy "jaj, a feleségem elhagyott egy gazdagabbért."


22/N

2017. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy előttem leírják majd, hogy nem az anyagi helyzete számít, de a kérdés tekintetében nem releváns. Ha tényleg csak ennyi különbség lenne két ember között, akkor én a házzal rendelkezőt választanám. A drága autó csak státusszimbólum, engem hidegen hagynak a kocsik, ha elvisz A-ból B-be már elégedett vagyok. Igazából gyalogolni , biciklizni és tömegközlekedni is szeretek, nem kell engem furikázni. Egy ház sokkal hasznosabb, mert egyszerűen gazdaságosabb. Egy albérlet főleg Budapesten rengeteget elvisz a családi kasszából. A ház egyértelműen bölcsebb választás, mert többet tudunk takarékodkosni mellette, félretenni a jövőnk érdekében. Arról nem is beszélve, hogy az ember egy idegen lakását nem szívesen alakítgatja át, így soha nem tud úgy tekinteni rá, mint a saját kuckójára. Nyílván gyermeket vállalni is egy stabil otthonban fogok, nem egy autóban.


21/L

2017. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Külföldön nyilván más a helyzet.... Ne keverjük már ide.

Új bmw-t meg az vesz, aki buta, erre nem lehet mást mondani.

#6 voltam

2017. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem kéne BMW.

Akkor inkább egy EVO.

2017. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na, megint valami életképtelen no-life pincelakó tette fel a kérdést, aki szeretné meggyőzni magát, hogy őt azért kerülik kilométeres ívben a nők, mert nincsen béemvéje meg háza...
2017. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok aranyásó, ezért ezek nálam nem lennének szempontok a választáskor.
2017. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!