Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek csak szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek csak szexkapcsolatba, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb fiúbarátomba szerettem bele egy éve.

El is árultam neki,ő nem akart többet.

Még azóta szerelmes vagyok,ő pedig most azt mondja lehetne barátsáh extrákkal.

Nem tudom belemenjek -e ,ha nagyon szerelmes vagyok:/

Legalább valamit előre lépne a dolog,nem csak simán barátok lennénk...de nem tudom nem tenném e még jobban tönkre magam ezzel...:/

21N



#szex #szerep #barátsáh extrákkal
2017. okt. 18. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem lesz ez jó.
2017. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Nemcsak, hogy nem lesz jó, sírás lesz a vége. De te döntesz...
2017. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító ember lehet a barátod és akibe szerelmes is vagy...:D
2017. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

:D

Várj, itt egy jó példa a kérdésedre:

"Egy kád benzinben ülök, és közben a gyufával játszom, meggyújtom, becsukom a szemem és eldobom valamerre.

Öntsek még a kádba petróleumot is, vagy másszak ki?"

:DDD

2017. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én annó belementem mert szerelmes voltam. Egy évig használt majd bejelentette hogy ne jöjjek többet mert összejött valakivel. Azt hittem belehalok 😢 ne tedd!
2017. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha belemész, úgy csak még kevesebb az esély, hogy beléd szeressen.


De ahogy érzed. A statisztika szerint 90% hogy csak jobban megszívod, -magam körül is ezt láttam-, ennek fejében gondolom sejted, megéri-e.

2017. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én nem akarnék úgy együtt lenni olyan emberrel akit nagyon szeretek de ő viszont engem nem. Ezzel csak tovább rombolnám a lelkem. Nem jó ötlet.
2017. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha belemegyek, akkor tuti ,hogy nem fog akarni később összejönni velem?
2017. okt. 18. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval előre semmiképp sem lépnél, inkább hátra: a szexkapcsolattal még kisebb eséllyel lesz szerelem a srác részéről, hiszen megkap anélkül is, hogy téged komolyan vegyen.


Plusz barátként elég jól ismer már ahhoz, hogy beléd szeressen, így meg pláne hülyeség ebben reménykedned.


Minden esetre faxa ki barát, ha tudja, hogy vannak érzéseid az irányába, és láthatóan kihasználja. Ha igaz barát lenne, eszébe sem jutna pont veled egy ilyen. ( Én sem használtam ki soha egy fiú haveromat sem, ha akár csak feltételeztem is, hogy többet akarna barátságnál.)


A kis barátod egy pöts.

26N

2017. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Egy lányról tudok a környezetemben, aki végül "elérte", hogy ténylegesen is járjanak, a többinél az lett a vége, hogy a baráti kapcsolat is ráment, amint a srác talált valakit magának.
2017. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!