Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek csak szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek csak szexkapcsolatba, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb fiúbarátomba szerettem bele egy éve.

El is árultam neki,ő nem akart többet.

Még azóta szerelmes vagyok,ő pedig most azt mondja lehetne barátsáh extrákkal.

Nem tudom belemenjek -e ,ha nagyon szerelmes vagyok:/

Legalább valamit előre lépne a dolog,nem csak simán barátok lennénk...de nem tudom nem tenném e még jobban tönkre magam ezzel...:/

21N



#szex #szerep #barátsáh extrákkal
2017. okt. 18. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a patkány nem a barátod. :) Amúgy, szerintem mi hiába mondjuk, hogy ne menj bele, mert ki fog használni és sz_rabb lesz, valószínű, hogy hagyni fogod magad, mert nem látsz a ködtől.
2017. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Elmesélek egy jó kis történetet. Velem egyszer régen történt olyan, hogy egy lány barátom elkezdett felém közeledni és azt hittem, hogy azért teszi mert ő is többet szeretne ugyanis nekem az időtájt eléggé tetszett és kezdtem megszeretni. (A közeledés előtt nemsokkal szakított a barátjával.) Történt köztünk ez-az és én tényleg azt hittem, hogy ebből lehet egy komoly kapcsolat. Lefeküdtünk egymással, majd egyszer benyögte, hogy visszamegy a volt barátjához és velem csak féltékennyé akarta tenni. Bár azért volt képe azt mondani a szemembe, hogy szeret engem. Ezek után nem volt többet a barátom sem.


Ha belegondolsz a te fiú barátod is valami hasonló módon szeretne kihasználni téged. Lehet mondani, hogy csak szexkapcsolat így-úgy.. nincs vele semmi gond, de szerintem aljasság olyan embernek ilyet felajánlani akiről tudjuk, hogy szerelmes belénk. Ha tisztelne téged és szeretne akár csak mint barát akkor nem jutna eszébe ilyesmi.

2017. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne, de úgyis bele fogsz menni.
2017. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Crying Detector Alarm!
2017. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Pattintsd le, az egy gyomros lesz az egójának.
2017. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne... de ezt úgy mondom, hogy én is belementem anno és tudom, hogy kb nulla az esélye, hogy ha egyszer úgy alakul és rád fog mozdulni, (már pedig rád fog, mert tudja, hogy megkaphat hiszen nem tiltakoztál egyből) nemet mondj.
2017. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nemet fogok mondani. Hátha egyszer majd ő is belém szeret:(
2017. okt. 18. 20:31
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned. Te tudod mit teszel a testeddel és az önbecsüléseddel. Tudnád szeretni őt akkor is, ha több szex, együttlét után se szeretne meg? (Ez a lehetőség is fenn áll) Tudnád becsülni önmagad azokután, hogy lefeküdt vele úgy, hogy ő nem szerelmes beléd? Nem éreznéd kihasználva magad? Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket és őszintén nézz magadba. Én azt mondom, legyen tartásod! Egy Nő igenis szerelemből adja oda magát egy férfinak. Szerinted fog tudni becsülni téged, ha nem kell érted küzdenie? (Udvarlás, kedvesség, bókok)
2017. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagy bőgès lenne a vège ha belemennèl.
2017. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel a szexuális segédeszköz státusz akkor hajrá. De hamar rád fog unni és lapát lesz a vége.
2017. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!