Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet úgy belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlet úgy belemenni egy szexkapcsolatba, hogy a fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bántod vele a másikat, ha tudod, hogy részedről nem kölcsönös a dolog, és nem is lesz az.


Ha pedig látsz arra esélyt, hogy előbb-utóbb beleszeretsz, akkor talán nem a szexszel lenne érdemes kezdeni.

2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj utólag még nem kizárt hogy belé szerethetsz mert sokszor van hogy a szex hozza ki az érzéseket és lehet hogy belőled is kihozná és belé szeretnél. De ennek nagyon kicsi az esélye.

Na most én nem mennék ebbe bele főleg ha a fiú szerelmes beléd. Neki az a szex nagyon többet jelentene és ő inkább a szerelmeskedést akarja mint hogy a sima szexet és ha ez úgy nem kölcsönös, és részedről csak a sima szex van ezzel lelkileg nagyon tönkreteheted.

Ebből csak a baj lenne a srác teljesen összetörne, szóval én nem kínoznám ezzel hogy te nem szereted és csak a szexre kell.


Hidd el nekem nem éri meg.

Ha meg te is érzel iránta valamit vagy kezdesz akkor sem okos dolog a szexxel kezdeni ahogyan az első írta.

2014. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet több kárt okoznál mint hasznot.
2014. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy zavarna,hogy lehet rosszabb lesz a fiúnak,akkor ne menj bele.Ha ezt ki tudod zárni,és csak magadra gondolni -mert egy szexkapcsolat az élvezetekről szól ugyebár - akkor belemehetsz.Nem kell mindig másra gondolni.Ha ő ilyen hülye,hogy nem tudja felmérni a saját helyzetet,hogy neki rosszabb is lehet,akkor te miért beszélnéd le?
2014. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél rendes, és ne menj bele.


Persze teljesen igaza van az előttem szólónak, elvileg mindenki fel tudja mérni a saját helyzetét, és a szexkapcsolat alapvetően a saját élvezetekről szól, de jó érzésű ember nem teszi ezt a másikkal.


Keress olyat, akit nem teszel tönkre ezzel, mert őt tönkre fogod.

2014. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, tönkre is mehet
2014. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én belemennék.
2014. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!