Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen társkeresőt használtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőt használtuk És milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
Felraktam a telefonomra a youlove , jaumo..( ami ugyanaz), de semmi.. Legalábbis én azoknak tetszek akik nekem nem aki meg nekem tetszik azoknak én nem tetszem. Ráadásul ma rámírt egy transzvesztita... Szóval nekem bizony semmi nem sikerült azon a társkeresőn. Nektek mi a tapasztalatotok?
2017. okt. 19. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Az élet nevűt. 15 éves korom óta nem voltam szingli :)

Neked is bejön

2017. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

na fogadjunk hogy az első csaj :D

amugy az "élet" nevűvel csak egy baj van: milioszor belefuthatsz hogy leráznak ,bocsi van pasim stb dumák.

neten ha nyomod egyszerűbb elviselni ha felültetnek, mint szemtől szembe.

valld be, mekkora esélye van egy huszonéves csinos nőt megpillantasz a boltban pl vásárolni, és nem könyékig bujja a telefonját, plusz nincs mellette 40+ os apakorú vállalkozó csávója.

vagy pub...beszélget egy 2-3 fős lánytársaság esetleg meghívod őket valamire, majd közlik, bocs amugy van pasik vagy menyasszonyok si vagyunk, és nem fogadjuk el, mert beszélgetni jöttünk nem pasizni...

2017. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Állítólag a Tinder nem olyan rossz ám, mint amilyen a híre. De próbáld meg a Randivonalat, az Elittársat és a Párom.hu-t is. Az az igazság, hogy férfiként nehéz ezeken bármit is elérni, szóval ha szeretsz xarral gurigázni, akkor ajánlatos a netes társkeresés. Azonban ott vannak az itt-ott hallható sikersztorik, amik mégis felbátorítják az embert. Te döntesz. Fogd fel egy lehetőségnek, de amúgy én is az élet nevű játékot javasolnám.
2017. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sokan am a love.hu írják még mindig, hogy ott van a szeren.

badoo meg ilyenek egy semmirevaló, csak önbizalom növelésre használják a csajok. Tinder talan egy fokkal jobb.

2017. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az én pasim miért ilyen halál unalmas? bocsi kérdező az offért d nem irhatok ki kérdést ezért itt kérdezem meg.
2017. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akárhova elmegyünk enni, semmiről nem beszél, nem mesél semmit, sokszor csak ülünk egymással szemben és várjuk a kaját. amikor meg kell beszélni valamit, akkor is vagy ordibál vagy nem mondd semmit.
2017. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Élet.

Tök jól működik :)

Mielőtt megkapnám, hogy nő vagyok és ezért könnyű: a párom, az exeim, meg a haverjaim is ezt használják, és nincsenek gondjaik.

2017. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom a kérdező férfi, az első válaszoló meg nő. Nos igen, fura egy nőnek látni de a helyzet az, hogy amíg alapvetően a férfinak kell udvarolnia és a nőnek választania addig a nők használhatják az élet nevűt, ellenben a férfinak ez jóval bonyolultabb.


Ott van ugye alapból az intim szférába való behatolás. Ismerkedni távolról nehéz, közelről meg senki sem akar egy vad idegent 20-30 cm közelségben. Szórakozó helyeken pont ezt oldja a piálás, de az meg torz képet mutat a másikról (vagy pont az őszintét, de az fixen torz ahhoz képest amit mutatni szeretne józanul).


Aztán a mai világban már szemezni sem lehet, hisz boldog-boldogtalan a telefonját nyomogatja inkább.


Szóval marad az alkalmazkodás és a nonverbális kommunikáció hiánya az ismerkedésnél ami pont azt eredményezi amit a kérdező ír. Nagy a választék így erős az ideálkép, a nőknek nincs szüksége, hogy az első szembe jövőt elfogadják, hisz jön helyette ezer másik. Ennek a pszichológiájára épül a Facebook, az Instagram, a Tinder... hogy mindig van jobb, mindig van újabb, mindig van érdekesebb. Ha meg nincs, akkor is fenntartják a reményt arra, hogy 'bármikor jöhet'.


Ugye a szerelemhez, vagy legalábbis a pozitív értékeléshez kell a nonverbális kommunikáció. Ez teljesen evidens, hisz a beszéd alig pár ezer éves, míg az emberiség jóval öregebb. Tudjuk azt is, hogy miket figyelünk tudat alatt, milyen kritériumok alapján választunk párt, stb.. de ezek neten hiányoznak így marad az, hogy irogatunk egymásnak mint a zombik, olyanoktól kapunk visszautasítást akik élőben valószínűleg a fél karjukat odaadnák értünk, és marad az elmélkedés, hogy melyik társkereső a jobb.


És akkor a konkrét válaszom: egyik sem és mindegyik. Én Tinderezek meg Randivonalazok de ez olyan mint az álláskeresés. Jelentkezel 100-150 helyre, 60-70 helyről érdeklődnek utánad, de ahol neked is klappol minden meg a másiknak is (nagyjából) az 1-2. Szóval bányászni kell addig ameddig nem találkozol valaki olyannal ami hozzád hasonló.

2017. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5 #6 - :DDDDDDDD
2017. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdező törvényszerűen férfi, míg az első válaszoló törvényszerűen nő, akkor a lányok mégis kivel ismerkednének a való életben? :)
2017. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!