Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges jó fejlesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges jó fejlesztő gyakorlatot találni? Ha igen írjatok nekem pár jól beváltat

Figyelt kérdés

A PC izom (pubococcygeus) fejlesztése tudományosan bizonyított, hogy rengeteg jó hatással jár.

Túl sokat találok és nem tudom melyik a legjobb vagy leghatékonyabb. Esetleg aki csinált már ilyet, leírhatná a tapasztalatit.


2010. máj. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kegel gyakorlatokat ajánlja mindenki erre a célra, én még ugyan nem próbáltam soha ilyesmit, nem is hiszem, hogy sikeres lennék benne, de mások szerint tényleg csodát művel.
2010. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Múltkor linkelte be valaki, aki írta, hogy ő a gyakorlat segítségével 1 hét alatt megtanulta a hüvelyi orgazmust. Most én is próbálkozom :)

2010. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Várju8nk azt még nem szögeztem le hogy srác vagyok, 16 éves :D

Nem tudom, hogy ezek a gyakorlatok kortól függetlenül mennyire válnak be, na meg férfi gyakorlatokat hallanék szívesebben.

2010. máj. 29. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs :DDD Ne haragudj nem is olvastam végig rendesen :DD Akkor így már nem tudok segíteni, sajnálom.
2010. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úúúúúú ne haragudj :$ Csak általában lányok kérdezik ezt a hüvelyi orgazmus miatt :$ (2. voltam)
2010. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lényegében mindenhol melemlítik a férfiak esetében is ezt a PC gyakorlatos dolgot, mert náluk is legalább olyan hasznos tud lenni.

Akár az erektált állapot kapcsán, akár az érzések fokozásában, meg úgy általában ha gyakorlatoztatjuk és fejlesztjük a PC izmunkat az mindenképpen jó hatással van.

Csak hát nem nagyon találni jó "edzéstervet" mert mindenhol olvasok ezt azt, néhol tök alapvető gyakorlatokat, ami annyiból áll hogy szorítsuk össze és engedjük el és ezt sokszor csináljuk, máshol meg leírnak egy nagyon körülményes, hosszú szöveget, hogy hogy kellene fejleszteni.

2010. máj. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!