Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből vehetem észre, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre, ha egy ismerős (nem annyira közeli) férfi esetleg érzelmeket táplál irányomba?

Figyelt kérdés
Azt tűnt fel vele kapcsolatban, hogy egyre gyakrabban futok vele össze, illetve fel-fel bukkan olyan helyeken ahová járok, ha beszélgetünk feszeng. Beszélgetéskor előfordul, hogy ide oda pislog, elpirul, remeg a keze, olyan furcsa, zavart, de van mikor nyugodt,érdeklődön mosolyogva beszél hozzám. Tart már egy ideje ez az állapot. Nem tudom hová tenni a viselkedését, mert néha azt érzem, hogy érdeklem mint nő, néha meg mintha észre sem akarna venni, meg flegma. Nekem szimpatikus, de nem tudom mi van:)

2017. okt. 20. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg. Látszik, hogy kicsit zavarban levős fajta, még hálás is lesz, ha megkérdezed.
2017. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az nem merem, ha nem flegmázna könnyebb lenne:)
2017. okt. 20. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezekből, amiket felsoroltál. Szerintem nagyon azon van - már-már görcsösen is - hogy jó benyomást tegyen rád. Ami pedig felgmázásnak tűnik, az valójában csak tér adása neked, hogy te is esetleg kiélhesd a vadászösztönödet, te is kivedd a részed az egymás felé történő közeledésből, küldj neki jeleket. Túl egyértelműen egyelőre nem akar "lerohanni", most még csak puhatolózik, felméri, hogy lehet-e esélye, kivált-e a közeledése valamit belőled.
2017. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azok a jelek pontosan. A flegmázás is hozzá tartozik, azért nem akar pincsi kutya lenni a csávó, nagyon helyesen, mert az már túlzás volna. Olyankor igenis menj te oda, beszélgess vele, stb. Ne ezen múljon már.

Nem kell neki szerelmet vallani, de menj beeszélgetést kezdeményezni.

Ha úgy alakul, s továbbra is bátortalan, hívd meg egy kávéra. Ha elfogadja, nyert ügy, ha nem, akkor legalább tudod, hogy ideje továbblépni.


De hidd el, el fogja fogadni. (vagy nem komplett..)


Első vagyok amúgy.

2017. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már észlelted, minek e kérdés? :DDD

Talán legközelebb tereld a témát párkapcsolatra és magatokra...olyan nyuszi ugratást csinálj vele, sarokba szorítást vagy kerülgessétek egymást még, míg más be nem lép a keringőtökbe s bukta neked-neki...

2017. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha független,akkor elég sanszos,hogy csak a kedvező alkalomra vár,hogy levadásszon.Vagy te őt.Szerintem kis bátorítás jól esne neki,például utalj rá,hogy egyszer szívesen meginnál vele valamit.Maximum bukod,de jobb,mint meg sem próbálni!
2017. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam úgy tenni mintha nem érdekelne amikor attól félek, hogy túl nyomolús voltam.

Meg amikor arra várok, hogy ő is kezdeményezzen beszélgetéseket, csak hogy lássam érdeklem-e.

2017. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!