Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik rosszabb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik rosszabb? Ha egy lány túlsúlyos, vagy ha nem szép a haja?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk van rajta 20-30kg plussz, de szép arca és szép haja van, kb:

[link]


Vagy ha az alakja jó, az arca szép, de vékonyszálú, semmi, kisbabás haja van:

[link]

[link]


(csak a hajat kell nézni)


2017. okt. 20. 17:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért is ez a két hasonlat, mert ugye le lehet fogyni, de vastagabb, szebb, több haja nem lehet valakinek (max póthaj, de az nem a sajátja ugye)
2017. okt. 20. 17:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem eleg sok hajam van ffikent es az ilyen vekony haj jobban bejon
2017. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem fogok csak hajat nézni, mert van nekem is köszi. Az első képen levő psolt koca helyett bármelyik másik a kettőközül. A bolygónk egy zárt rendszer, tehát a szén, amit te zsír formájában megkötsz, ugyan úgy közös, mint a póthaj. Abba, hogy elhízottnak lenni mennyire környezetbarát, ne menjünk bele :D.

31/f

2017. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
A túlsúly rossz, arra nem apellálnék, hogy majd lefogy. A csúnyának mondott hajak nekem tetszenek.
2017. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál.
2017. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát érdekes összehasonlítás... hogy a fenébe jutott eszedbe? xD

Amúgy egyértelműen a túlsúly a rosszabb. xD

2017. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ezek a képek az összehasonlítás szempontjából nagyon nem helytállóak. Az utóbbi kettőt gondolkodás nélkül preferálnám az elsővel szemben (főleg, hogy a kövér nő 100% retusálva van). Legfeljebb csak a hajfétisesek izgulnának rá jobban. Az utolsó csaj számomra konkrétan 9/10-es és a haja is nagyon szép, nem tudom miről beszélsz. Egyébként rengeteg olyan szép arcú csajt szoktam látni, akiknek kifejezetten gyenge/vékony haja van (meg hamvas hófehér bőre), de egy szolid konttyal vagy bubifrizurával irtó jól néznek ki. Erre gondolok:

[link]

[link]

Ezerszer választanék egy érzéki arcú, de "gyenge/töredezett hajú" (úristen, de tényleg mennyire lesz**om) finom kiscsajt, mint egy szépen fésült sörényt lobogtató úszógumis debellát.

Persze lehet bennem van a hiba, de én egy csajnak az arcába szeretek nézni, nem a haját turkálni.

24/F

2017. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Mivel rohadtul nem látok érdemi különbséget a hajukban, és amúgy is rohadtul nem érdekel, így egyértelműen a duci a rosszabb. Ne megerősítést keress vadidegenektől, hanem hagyd abba a zabálást.
2017. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem kopasz, vagy zsíros, szinte észre sem veszem egy nő haját.
2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted melyik pasi foglalkozik azzal, hogy vékony- vagy vastagszálú haja van egy nőnek? Rohadtul nem érdekli őket, amíg ápoltan néz ki. Ellenben egy zsírdisznót szinte senki nem talál vonzónak, egy formás, vékony nővel szemben.


Amúgy kevés értelmetlenebb duma van annál, hogy “egy kövér nő lefogyhat, de egy csúnya arcon nehezen lehet változtatni”. Az egy dolog, hogy lefogyhatna, de ha nem fogy le, akkor nemis változik semmi. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy megmászhatnám a Mount Everestet, de nem mászom meg, vagy befestethetném a hajam lilára, de nem festetem be, akkor volt valami értelme a kijelentésnek?


Az arc szépsége pedig teljesen szubjektív, ha egy lánynak jó alakja van és ápolt, akkor még csúnyácskább arccal is bármilyen pasit megkaphat. Vékony szálú hajjal is, sőt nekem jobban is tetszik az olyan haj, mint a nagyon dús :D

2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!