Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság érdemes még fb-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság érdemes még fb-on ráírni random csajokra?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra, jól néz ki meg minden, beszélgettünk, mondtam is neki hogy egy igazi nő, erre nem ír vissza semmit :/
2017. okt. 20. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be
2017. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Majmoknak ki írna vissza pls
2017. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, majom vagy te! :)
2017. okt. 20. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most nagy titkot árulok el, de ha normálisan kezdesz el velük beszélgetni, akkor abból még lehet is akár valami ha nagy mázlid van.


Ilyen dumákkal nem csodálom, hogy nem ír vissza.

Azzal, hogy ráírsz egy vadidegen lányra, hidd el, hogy tudni fogja mik a szándékaid, nem kell azonnal az egóját etetni, meg állandóan nyalizni neki...

2017. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha valakí így rámírna, akkor letiltanám.
2017. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
Időpocsékolás, semmi értelme interneten ismerkedni.
2017. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig se volt érdemes. A valóságban ismerkedj.
2017. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, h iszonyat kevés embernek jön be ez a neten ismerkedős téma.

Sztem facen is csak annak van értelme, ha úgy írsz a.lánynaj, hogy ismeritek egymást és megvan a kölcsönös szimpátia. (Nekem így volt)

2017. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer ráírtam egy tök idegen lányra, igaz volt pár közös ismerősünk. Szerelem lett belőle, de az ő részéről. Sajnálom is, mert szegényt kihasználtam érzelmileg, ami nagyon elítélendő és bunkó dolog.


A lényeg, hogy legyen egy jó okod. Ne olyat írj neki, hogy 'nagyon szimpatikusnak tűnsz, szeretnék veled megismerkedni', mert ez unalmas. Legyél frappáns, humoros, de olykor komoly is. Így van nagyjából 5% esélyed, hogy bármi komolyabb kialakuljon. Több mint a 0.

2017. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem facebookon random ráírni valakire, aki ráadásul ismeretlen ez egy értelmetlen próbálkozás. Persze lehet valakinek összejön , de szerintem nem ennek kellene lennie az alapvetőnek.Számomra erőltetettnek tűnik. Sokan mondják , hogy a mai netes világban már teljesen mindegy hol ismerkedünk ,de teljesen más az ha már a legelső találkozás is egy személyes kontakt.


19/L

2017. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!