Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom (nagyon közeli) bemutatta a barátnőjét. A nő jópár évvel elmúlt 30, (a barátja pont annyi) és a csaj a következőket produkálta:


- tipikus pesti nagyképű mentalitása volt, kb. úgy jött hozzánk vidékre egy panelba mintha valami kecske pásztorok lennénk, később megjegyezte a barátjának h ahhoz képest h vidék és panel mennyire megdöbbentette hogy egész szép a lakás meg a környzet


- egész vacsora alatt folyamatosan idegen szavakat használt (de olyat amit én még egyetemen sem használok), elég gáz volt főleg hogy tudja hogy úgy sem értjük


- a barátjának a kiskori fotóira elkezdett hangosan vinnyogva röhögni hogy milyen szarul nézett ki régen


- a család érdeklődőbb volt mint a csaj, kicsit nyögvenyelősen ment a beszélgetés, mivel a csaj nem igazán volt érdeklődő a családdal kapcsolatban, mi próbáltunk témát találni valahogy, és látszott rajta hogy eléggé unja az egészet


Ezek történek a vacsora alkalmával.


Nektek mi a véleményetek?



2017. okt. 21. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Atlagos no.
2017. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ebből még mindig nem derül ki hogy törődő/kedves/figyelmes-e a barátjával. Szóval semmi, nincs véleményem róla.
2017. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként azon lennék, hogy belopjam magam a kedvesem családjának szívébe.
2017. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
csak annyi hogy a rokonod tudja mi kell neki, ha neki tetszik akkor hadd vigye, én nem sajnálom tőle
2017. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"tipikus pesti nagyképű mentalitása volt"


Tipikus vidéki kisebbrendűségi érzésed van mi?

Beszélj róla egy szakemberrel.

2017. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már.
2017. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha én lennék a nő helyébe, elég gáznak érezném a párom rokonait, és a hozzá állásukat.


Meg elégnyomoréknak/gyíknak kell lenni valljuk be ahhoz, hogy valaki annyira életképtelen legyen, hogy képes legyen feljönni gyakorikerdesekre és kiírni, meg listába fogni-egyébként- teljesen semmilyen dolgokat.


"Mi a véleményetek erről a nőről?"

Azt, hogy sajnálom, amiért ilyen családhoz került.. Láthatóan ellenségesek vagytok vele, arról nem is beszélve, hogy ő volt idegen helyen először, pláne ha érezte ezt a csodás hozzáállásotokat, akkor csak még feszültebb volt.


Inkább szállj magadba, és hagyd élni a rokonodat, majd ő eldönti, neki megfelel-e a nő vagy sem.

2017. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

semmi különös. családnál egyébként is idegesebb az ember, főleg első alkalommal, amikor bemutatják.

emlékszem, a testvérem barátjának remegett a keze, ahogy a levest merte, és kiöntötte véletlenül a terítőre. :D

szerintem elég rosszindulatúnak tűnsz. meg amúgy sincs közöd hozzá, hogy kit választ.

2017. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!