Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a nőről? Elítélitek?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált, de megpróbálom egyszerűen vázolni.

Adott egy lány. 21 évesen megismerkedett egy nála 7-8 évvel idősebb, nagyon gazdag külföldi üzletemberrel. (milliárdokra gondoljatok) Egy év után hozzáment (persze imponált az életszínvonal, de emellett nagyon szerette a pasit) és elköltözött vele a pasi szülőországába. Óriási nagy luxus, fényűzés, mindent megkapott, de ezzel együtt teljesen új volt neki a környezet. Abban az országban ez a család ismert volt a közéletben, úgyhogy bármi olyat csinált, ami más, az landolt a címlapokra, de minimum rossz szemmel néztek rá a "rokonok". Bulik, szórakozás nulla, ehelyett befolyásos emberek eseményein mosolygás, akkor is, ha egyáltalán nem voltak szimpatikusak, szabályok közé korlátolt élet, ezt el lehet képzelni. Cserébe viszont, a pasinak köszönhetően mindent elért, olyan helyekre jutott be, ahova normál ember sose tudna, rengeteg emberrel hozta össze, világszintű munkákat, lehetőségeket kapott. Az egyik ilyen kapcsán, kb. fél évvel az esküvő után egy másik országba költözött, a férje nélkül. Járt haza sokat, néha hónapokra is, de a legtöbb időt ott töltötte, teljesen távol a "családtól". Ott pedig teljesen kinyílt a világ, nem volt protokoll, a maga ura volt. Kb. másfél év után szerelmes lett egy pasiba, akit a munkája során ismert meg, egy pár hónappal később önhibán kívül tudta meg a férje, de akkor már a lány sem tagadta. Elváltak, csak a munkakapcsolat maradt meg, a lány már nem is költözött vissza, maradt az "új" országban. A sikerei ugyanúgy megmaradtak, talán még jobbak a lehetőségei, sikeres a munkájában és az életben is.

En bloc vélemények is érdekelnének a sztoriról, illetve, férfiak szempontjából, ha egy ilyen nővel hozna össze a sors, mi lenne a véleményetek róla, elítélnétek-e.

Minden gondolatot szívesen fogadok.


2017. jan. 29. 19:03
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
71%
Nekem teljesen közömbös. Vagy most mit kéne gondoljak róla? Totál más értékrendet világot képviselünk, így nem tudok ítélkezni fölötte.
2017. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
whatever
2017. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Hülye lett volna nem kihasználni a lehetőségeit.

Ha szerette az első férfit, és jó volt vele amíg tartott, mondott volna nemet minden ékszerre meg utazásra?

Mint írtad, dolgozik is, a férfi kapcsán jutott egy jó helyre.

Akár a legjobb barátnője kapcsán is juthatott volna oda.

2017. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez a világ mindig furcsa, amikor valaki születése vagy házassága folytán kap meg valamit. Olyan, mintha valaki nem játssza végig a játékot, hanem beteszik a célba. Vagy a számítógépes játékban végtelen erőforrással játszik. Szóval ez valami elég más dolog, mint amit akár én ismerek. Nem tudom milyen lehet.
2017. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben a tortenetben semmi elitelendo.
2017. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

"persze imponált az életszínvonal, de emellett nagyon szerette a pasit" Jajajajaja


Én is jártam már egy picikét hasonló cipőben, egyszer én is "beleszerettem" egy olyan lányba akinek milliárdos apja volt. Persze engem is "megcsapott" ez a dolog meg a lehetőségek utazások stb. De hiába álltattam magam egyrészt rájöttem, hogy a lány maga mégsem nekem való másrészt arra is, hogy engem a pénz annyira nem is érdekel mint gondoltam. Meg arra is rájöttem mekkora gáz az, hogy ha esetleg tegyük fel én kaptam valamit ebből a kapcsolatból akkor azt rohadtul nem magamnak köszönhetem, ez az eltartott szerep szerintem senkinek sem lehet kielégítő. Mármint normális embernek. Persze akkor még tök fiatal voltam (18 és 20ig tartott) de így utólag belegondolva hát nemtudom. Én ezért nem nézek le senkit de elismerni se fogok.

Úgyis attól függne, hogy normális-e a nő, hogy néz ki hogyan viselkedik milyen a személyisége. Mostmár a múlton úgy sem tud változtatni meg ez azért nem egy nagy tragédia, mintha mondjuk kva lett volna valaki. Max mesélne pár érdekes sztorit

2017. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerette a pasit. Biztosra mondhatom.
2017. jan. 29. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ítélkezni nem az én dolgom. Max elkönyvelem hogy szimpatimus vagy nem. Jelen történetben semleges.

Ami fura hogy az elsővel alig voltak házasok máris (mikor anyagilag, szakmailag független lett az első pasitól) szerelmes lett valaki másba.

Talán a menekülés is szóba jöhet a szigorú szabályok elől.

Megértem azt is hogy a szerelem bármikor betoppanhat( még ha foglaltak vagyunk is).

2017. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!