Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy egy nő 25 évesen kezd el öregedni, egy férfi meg 50?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Édeskeveset változtam 19 éves korom óta, azt is inkább csak jó irányba, nincs olyan kerek gyerekarcom, bár még mindig baba. 17-18-nak szoktak nézni.

Nincsenek ráncaim, ősz hajszálaim, jól is néznénk ki, ha ilyen korán lenne. Hízékonyabb se lettem, szóval az ilyen mítoszokat, hogy 24-25 felé a nő rohamosan kezd őszülni, megasszonyosodni, összeaszadni, kidobhatnánk már a kukába.

Aki ad magára (és ez alatt nem a "szoli-szilikon-póthaj" hármast értem, mert sokak számára ugye ez jelzi az igényes nőt, hanem az arcápolást, változatos étkezést, mozgást (nem felétlenül kondi), elegendő alvást, folyadékfogyasztást), az nem kezd el hirtelen zuhanni külsőleg.

Illetve ott van a genetika is.

Elismerem, egy-két lánynak már gimiben kiélt feje volt, de továbbra sem ez az átlag, illetve tettek is érte rendesen.


Ami pedig a férfiakat illeti, ők is ugyanúgy őszülnek, kopaszodnak, híznak idővel, nagyítóval kell keresni a fitt 40-eseket (2-t ismerek, de mindkettő elég komolyan sportol), a legtöbb férfi az ismerőseim közt már 30 felé közt elkezdett kopaszodni, ritka a jó génekkel rendelkező kivétel.

Szóval el lehet felejteni az olyan elképzeléseket, hogy 40-50 éves férfi 18 éves lánnyal, mert azok a 18 éves lányok biztos nem a külsejükért vannak oda.


2017. okt. 22. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki kezdte itt ezt a baromságot, de egy világi idióta lehet. Egy 25 éves még tök fiatal...
2017. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy h..lye írta ki mind a két kérdést, mert b..romira unatkozik és szerintem pasi az illető, aki még közelről se ismeri a nőket, mert akkor tudná, hogy egy 25 éves nő, nem ráncosodik, ha egészségesen él.
2017. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom most 43 éves és még mindig fullosan csinos. Szép arca és bőre van. Szerintem,ha egy ember odafigyel magára,próbál egészségesen élni,sportolni,akkor késleltethető az öregedés.
2017. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni fiúkák hitegetik magukat.
2017. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel azok a pasik vigasztalják magukat, akik nem kellenek senkinek sem egyéb okok miatt is, nemcsak a külsejük miatt.
2017. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kivàncsi, hogy mi az a baromság, hogy sokaknak a szoli-szilikon-póthaj jelenti az igényes nőt? Mert a legtöbb férfinak biztos nem.
2017. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az életben nem tapasztalom ezt hála az égnek, ahogy semmi mást sem abból, amin az itteni pasik tudnak siránkozik. :) nem is értem, hogy tudja bárki is komolyan venni, ami ezen az oldalon folyik, meg ezekből bármilyen messzemenő következtetést levonni. Ez csak egy rakás megkeseredett ember nyafogása, mindkét nem részéről. Igen sok ilyen kérdése van, mert, akinek baja van, az kiírja, aki meg értelmes életet él, boldog kapcsolatban van, normális mederben folynak a dolgok, az nem fog kiírni kérdést arról, hogy "miért találtam meg a hozzám illő embert és vagyunk boldogok?".
2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak ilyen GYK-s baromság.



Ismerek nőből olyat, aki 25 évesen le volt robbanva (partizás, két végén a gyertya, pia, pasik), és olyat is, aki lassan 37 lesz, és még mindig gyönyörű nő, fiatalos, egy tizest simán letagadhatna. Igaz ez utóbbi nem tolta túl az éjszakát

2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

2-es, az a hülye én voltam, és lány vagyok, nem férfi.

Ezt a kérdést már nem én írtam ki! És sajnálom, hogy elkezdtem őszülni és ráncosodni.


Nem tudok tenni ellene mást mint hajat festetni és krémeket kenni az arcomra! Örüljön akinek egy deka ránc sincs az arcán 25 évesen, de egyet jegyezzen meg!

A kárörvendés nem tartja fiatalon!

2017. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a probléma, hogy úgy érzed, öregszel, hiszen írtam/írtuk, mivel lehet ezt megelőzni.

A baj azzal van, amekkora feneket kerítesz ennek adva a lovat a hülye pasik alá, akik csak arra gyúrnak, hogy leépítsék a nők önbizalmát.

Mellesleg nem kárörvendett senki sem.

2017. okt. 22. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!