Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges annyit öregedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges annyit öregedni fél év alatt (32.5 éves férfi), hogy már egyáltalán nem jövök be (nincs jel) a nőknek?

Figyelt kérdés
Eddig totál bejöttem. Alig volt elutasításom, hiszen ők jeleztek. Volt is nagyon sok barátnőm. Még tavaly novemberben, decemberben is kaptam állandóan a bókokat, hogy jó nézek ki. Azóta viszont semmi. Nincs jel. Na jó tudom, lépni kellene és nekem próbálkozni. De eddig meg voltam szokva, hogy többségében a nők tették meg a kezdő lépést. Szinte láthatatlan lettem. Ennyire megöregedtem volna? Vagy más gond lehet? Nem iszok (2 naponta 1 sör, meg reggel 1 kávé), dohányzás sosem volt, sportolok heti 3 szor.
2017. jún. 4. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam a szöveget, valamiért donald kacsa hangján hallottam a fejemben...


https://www.youtube.com/watch?v=EVPnt2Mn1h0


valami nem oké... mondjuk az hogy halálra untam magam. És úgy érzem, hogy hiába írok ide bármi "tanácsot", vagy lepontoznak vagy úgyse fogadja meg, szóval csak egyet mondok:

Szedd össze a tökeidet és kezdeményezz te!!


Amúgy nem gondolod, hogy 33 évesen már ideje lenne felnőni legalább egy 25 éves szintrjére?

2017. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ahhaa, szóval egy elkényelmesedett töketlen kis gyökér vagy, aki eddig hozzá szokott hogy nyomulnak rá a nők. És most, hogy ez a jelenség kemény fél éve nincs jelen az életedben, most minden féle f..szságot kitalálsz.

Öregedtél fél év alat??? WTF?? XD Persze öcsém, tudományosan is bizonyított tény, hogy az ilyen gyökerek fél év alatt 50 évet képesek öregedni.....


Javaslom, NÖVESSZ TÖKÖT, és ne várd pasi létedre (sajnos férfinak a legnagyobb jó indulattal sem tudlak nevezni) hogy a nők tolongjanak érted. Menny oda ahhoz aki tetszik és kész. Bár tudom, ez most nagy érvágás neked, mivel végre neked kell tenni valamit, és nem repül a sült pipi a szádba. Te szegény :( :( :( :(

2017. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, de meglepődtem a kérdéseden. Az eltelt fél év alatt vélhetőleg nem változtál annyira meg,hogy bár eddig hajkurásztak a nők, mára már ne tegyék.

Viszont nem értem: ültél és vártál arra,hogy valaki kezdeményezzen?Soha meg sem fordult a fejedben,hogy tetszik egy csaj és Te odalépsz Hozzá?


Ha lesz időm majd sajnállak ezért a helyzetért...

2017. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó, hogy ez így történt, legalább elmélkedésre fog késztetni: rá fogsz jönni, hogy komolyan tenni kell egy barátnőért és nem azt várni, hogy ők hódítsák meg a kicsi szívedet. A 32,5 éves férfinél lemaradt a macskaköröm: "férfi", így a helyes. Tegyél róla, hogy a jövőben indokolatlan legyen az idézőjel használata.
2017. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,így jàrtàl.
2017. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok barátnőd volt, nem lehet, hogy körbeért az infó, hogy már kikkel voltál, és mivel ismerik egymást az exek, ezért elkerülnek?

A külsődön nem változott valami? Pár kiló, arcszőrzet, szájszag, más illat, öltözködési stílus?

2017. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, ha minden másnap sörszagú lennél.
2017. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dehogy. Sokkal izmosabb lettem, sokat járok edzőterembe. Kicsit ritkult a hajam, de csak az az ördög3szög ment egy kicsit feljebb, nem vészes. Kicsit megereszkedett az arcbőröm. Az öltözködésem mint mindig, most is egész jó, trendi. Arra figyelek. A tisztálkodással, illatokkal eddig sem volt gond. Nem vagyok sörszagú.
2017. jún. 4. 15:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Akiknek eddig totál bejöttél talán időközben komoly kapcsolatra leltek és ma már gyereket nevelnek.

A többi meg túl fiatal hozzád:)

2017. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be a 30 feletti férfiak.33n
2017. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!