Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már soha többé nem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már soha többé nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok , férfi vagyok és 24 éves vagyok bő lassan 3 éve hogy véget ért az első olyan kapcsolatom ami olyan volt amit mindig is akartam (3 évig tartott) és semmi nem vetett volna neki véget,de az élet közbeszólt igazából úgy váltunk el egymástól hogy mindketten szerelmesek voltunk a másikba ,de egyéb környezeti okok miatt nem működött.


Nehéz ezt kifejteni ,de azt a lányt úgy szerettem hogy mindenkinél jobban még magamnál is, aki ismer az tudja hogy ez elég komoly dolog nálam. Nálam a barátok a szülök mindenki megragad egy bizonyos szinten, tegyük fel hogy van egy skála 1-5-ig , 1 akiket nem szívlelek és 5 az meg a csúcs , na nálam mindenki megragad 3 nál sajnos elég sok csalódás miatt szerintem így védem meg magam a többi csalódástól. Még a család és legjobb barátok is 3 mason állnak. Magamat olyan 4 esre teszem és ez a lány az 5 ös helyet foglalta el a skálán.


Azelőtt is volt kapcsolatom utána is volt kapcsolatom , de az az érzés sose jött mint vele. Viszont annak hiányában nem folytattam egyik kapcsolatom se, mert miért raboljam az én és a más idejét azzal ami valószínűleg amúgy is véget fog érni később.



2017. okt. 22. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán benne találtál meg mindent, amire vágysz egy társtól. Én lassan 2 éve szingli vagyok, ezalatt rengeteg pasival ismerkedtem, randizgattam, voltak kalandok is, de csak egyetlen egy fogott meg annyira, hogy mellette nem érdekelt senki más. Nem hittem abban, hogy létezhet nagy ő, de ha létezik, akkor nem ő az. Sajnos távolság miatt mi még csak össze sem jöhettünk, de később lesz rá esély. Épp ezért hiába ismerkednék más fiúkkal, mindenkiben őt keresném és nem vágyok senki másra, holott direkt nemis beszélünk hetek óta.

Hogy fogsz-e még szeretni valakit úgy, mint őt? Nem lehet tudni. Van esély arra, hogy újra egy pár legyetek?

21N

2017. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*akkor nekem ő az, #1 voltam.
2017. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajtad áll.
2017. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá esély, jó persze sohase mond h soha , de erre nincs. Ja a masik az hogy egyre jobban nyomaszt az egyedul let erzelmileg és hat testileg is , de olyan kapcsolatba meg nem tudok belemenni amibe nem hiszek..
2017. okt. 22. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs esély rá, akkor viszont engedd el. Nekem csak azért nem megy, mert tudom, hogy később együtt lehetünk, de ha nem lehetnénk, akkor elfelejteném, így csak elveszed az esélyed a boldogságra :D
2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy kell elengedni? Mindenkitől csak ezt hallom mintha erre lenne egy bevált módszer , csak én nem tudok róla lehet.
2017. okt. 22. 17:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Vársz rá és mi van ha mégse tudtok összejönni? Mennyi idő ez? Pár hét vagy több hónap azalatt , elég sok minden megváltozhat.
2017. okt. 22. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Azthiszem megértelek. Volt egy több évig tartó kapcsolatom aminek vége lett sajnos az én hülyeségem miatt. Én azóta próbáltam ismerkedni de nem megy. Számomra ő volt a tökéletes és most is bármit megadnék egy esélyért. A ti helyzetetek még rosszabb. De sajnos én csak azt tudom mondani hogy kitartás, de lehet hogy sosem hagy el ez az érzés. 22/L
2017. okt. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!