Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok, a párom 26 éves, két éve vagyunk együtt. Nem tervezett kisbabánk lesz, aminek nagyon örültem is az elején.


Előre leszögezném, hogy a páromba nagyon szerelmes voltam, de most már inkább csak szeretetté alakult át az egész.


Sokszor bunkózott, csicskáztatott és elnyomta a véleményem. Ebből kifolyólag teljesen megcsappant az egész kapcsolat az én részemről.



A munkahelyemen találkoztam egy nővel, akit mikor megláttam szinte elkápráztam. Nem tudom kiverni a fejemből és egyértelműen neki is tetszem.


Mikor először meghallottam a hangját összeszorult a szívem, és ő is próbál közeledni felém.



De az a helyzet, hogy többre tartom a párom és a jövőbeni gyerekem boldogságát, hiába nem vagyok belé már szerelmes.



A másik nő viszont egyetlen pillanat alatt felborított mindent. Szinte az őrület határán vagyok már, és akarva akaratlanul is azt várom hogy lássam. Ennyire erősen még soha nem éreztem semmit. Úgy érzem hogy muszáj legalább az elérhetőségét és a nevét elkérnem, mert mintha elhalasztanám életem legnagyobb lehetőségét.


És félreértés ne essék. A párom előtt tisztán játszok, megmondom neki ha úgy van. Mostanság elkezdett könyörögni és zokogni hogy maradjak vele, pedig még csak nem is csináltam semmit és nem is tud az egészről. Próbál mindent megtenni értünk.


Nem tudom mit tegyek. Ha alszok ha kelek, csak a másik lány jár az eszemben. Soha nem néztem más nőre és mégis ez történik velem.


Mit tegyek? Felőrlöm magam teljesen.



2017. okt. 22. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy,tisztán látszik hogy nem ez az első és utolsó fellángolásod.A helyedben magamban elkönyvelném hogy hibát követtem el ezzel a gyerekválallással,és még idejében szakítanék.
2017. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az időben szónak szerintem már oda a jelentése.
2017. okt. 22. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet kegyetlen leszek, de ebből nem viztos hogy sok jó fog kisülni.

Egyrészt nekem eléggé olyan szaga van a dolognak, hogy a jelenlegi párod a gyerekkel akart megfogni.

Manapság intelligens ember ha nem akar gyereket, akkor nem dug összevissza a világba, hanem védekezik. Ha nem védekezik, akkor gondolom nem mondok újat, hogy a szexből gyerek lesz / lehet. Vagyis nem tervezett baba nem igazán létezik, felelőtlen szülő annál inkább. Csak annak is a szerencsétlen gyerek issza majd meg a levét.


A terhességi hormonok fel tudnak sokmindent borítani, tehát a nő viselkedèse terhesen nem feltétlenül mérvadó, de :

Attól nem lesz feltétlenül boldog a gyereked ha folyamatosan marjátok egymást az anyjával. Sőt.

A párod sem lesz boldog, mert èrezni fogja, hogy valami nincs rendben.

Te pedig őrlődni fogsz a másik nő miatt, és vagy elcsábulsz, vagy elveszíted örökre (ő sem fog a végtelenségig rád várni).

Attól még, hogy nem vagy a gyereked anyjával, a gyereknek meg tudsz adni mindent. Kivéve, ha anyuci a gyereket hasznàlja fel zsarolóeszközként.


Szóval egyvalamit gondolj végig : a gyerek születése nem fog javítani a kapcsolatotokon, sőt. Vajon vagytok-e elég erősek együtt, hogy átvèszeljétek a dolgokat?

Illetve : ahogy írod, nagyon szerelmes voltál a párodba. Aztàn most hirtelen egy másik nőbe. Nem lehet, hogy ez is végetér majd?

2017. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De. Véget érhet, mint minden.

Teljesen igazad van. Tényleg nem tudom. Idő kell és pihenés.

2017. okt. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!