Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg ugyan ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yukimora takiko kérdése:

Valaki esetleg ugyan ilyen helyzetbe van és tudna tanácsot adni? Szívesen fogadom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy párom (25) kiment dolgozni külföldre és már 1hónapja és 3 hete van kint. Minden egyes nap beszélünk és fel is hív de nagyon nehezen birom az egyedüllétet. Egy kutyusunk van aki jelenleg velem tartózkodik a párommal közös lakásunkban.nagyon nehezen bírom.féltékeny nem vagyok ,okom se lenne rá de olyan nehéz egyedül :( szomorú vagyok. Mielőtt valaki irná miért nem tartottam vele,nemrég járt le az útlevelem jelenleg is arra várok és mehetek is ki hozzá. De úgy megölelném. Mások ezt hogy bírják?.20/L

2017. márc. 12. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Van életük. Viccen kivul. Mi is tavkapcsolatban vagyunk, de a koztes idoben a munkaval, egyetemmel, en pl. kulonoraval, hobbikkal, baratokkal, csaladdal, irassal foglalkozom. Parom foleg munkaval inkabb.

Az utlevel meg nekem pl. legutobb 5 munkanapot vett igenybe, 6-on mar hozta is a postas, szoval ha mar beadtad az igenylest akkor max. egy hetet kell varnod es mar mehetsz is. Annyit fellabon is ki lehet birni.

2017. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!