Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ennyire túlértéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire túlértékelve a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

A férfiak gerillaharcot folytatnak a nőkért. Megy ezerrel a smúzolás, egymásra licitálás, heti 60 órát dolgoznak, csak meglegyen a tejbepapi stb.


A nők egója folyamatosan fényesítve van, az internet előtt csak a városi lányok voltak ennyire elszállva maguktól, manapság már az összes.


Na de miért is megy ez a nagy harc? A párkapcsolatért...ami nem egy létszükségleti dolog. Mégis úgy tekintenek rá az emberek...


Ami még nevetségesen túl van értékelve az a szex...pedig az se létszükséglet.


Miért nem inkább magukkal foglalkoznak az emberek? Párkapcsolat meg majd lesz vagy nem, az nem csak rajtuk múlik.


Lehet boldogan élni egyedül is, én pl. baromi jól érzem magam egyedül, óriási maszti partikat tartok, stb.


Miért túráztatják ennyire magukat az emberek hogy nekik legyen valakijuk?


F/26


2017. okt. 22. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
óriási maszti partik........ majd hívj meg az egyikre! :DDD
2017. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A nagy tobbsegnek nem okoz gondot part talalni, es nincs tulertekelve a parkapcsolat.
2017. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoval pattanasos luzer vagy es probalod eloadni, mintha ez meno lenne. Maszti partik XDDDDDD
2017. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Nincs ezzel baj, de ez az életmód aszimmetrikus izomzatot fejleszt, így ügyelj rá, hogy váltod a kezed :D. Amúgy a szex meg a szerelem van túllihegve nagyon, a párkapcsolatnak szerintem van létjogosultsága.

31/f

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nem vagy tisztában az igazi, szeretetteljes párkapcsolat milyenségével, ha szerinted a férfinek ki kell azért dolgoznia a belét, hogy meglegyen a tejbepapi.

Tudod, jobb helyeken a nő és a férfi egyenlőek és mindketten, minden szempontól ugyanannyit tesznek a másikért és a párkapcsolatukért.

Kívánom, hogy egyszer te is megtapasztald, milyen az őszinte, odaadó szeretet, a figyelmesség, milyen hazamenni a másikhoz, összebújni, szeretkezni, mindent megbeszélni.

23/N

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de elárulnád, hogy miért foglalkozol mások magán életével?

Szerintem meg a te leírásod egy merō túlzás, mi abban a túráztatás, hogy odabókolnak 1-1 jó csajnak? Miben nyílvánul meg neked a gerillaharc? Én nem látok ilyen földönélő embereket, akikről te írsz. Szerintem te reagálod túl, ha vannak is ilyen emberek, nem mindenki ilyen, aki mégis ilyen, annak nincs jobb dolga, ezért foglalkozik annyit a párkapcsolattal.

2017. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7.: sajnálom, ha te hánysz a boldog emberektől.
2017. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Emberekről beszélsz. Átlag.., de inkább 99.999%uk erőősen valós értéke alá becsülik.


Te csak keversz egy másik elmebeli hiányosságot ezzel.

2017. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

" Nagyon nem vagy tisztában az igazi, szeretetteljes párkapcsolat milyenségével,"


Na ezzel a dumával nekem ne gyere...


26 vagyok, de még életemben nem volt olyan élményem hogy akárcsak egyetlen nő is kíváncsi lett volna a lelki világomra, a személyiségemre.


Akkor meg milyen mélységekről beszélünk?


A felszínes dolgok számítanak az embereknek.

2017. okt. 22. 19:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy még senki nem volt kíváncsi rád, de ez nem azt jelenti, hogy az emberek felszínesek.
2017. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!