Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini párkapcsolatok témában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini párkapcsolatok témában miért normálisak a nők?

Figyelt kérdés
itt mintha frusztráltak lennének állandóan,semmi sem jó nekik mindenbe belekötnek,nem tudnak öszinték lenni.
2017. aug. 7. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

mert az itt válaszoló nagy nők ( és hapsik) java egy roncs. Testileg, lelkileg, szellemileg. A párkapcsolati élet kivetett senkije. Akiknek nem volt, és nem is lesz párja, mert egy genetikai hulladék, és akkora problémák vannak vele, hogy tényleg nem csak hogy nem főnyeremény, de a kutyám is jobbat érdemelne.

A kis tinik, akik még talán oda írnak, a tapasztalatlanság, és kíváncsiság miatt írnak.

ide csak hápogni és sírni járnak a legtöbben. Kb a 90%-a a felhasználóknak.

2017. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sok igazságot irtál,én is igy látom
2017. aug. 7. 17:41
 3/18 anonim válasza:
12%

Mert miközben írnak, attól tartanak, hogy soha nem lesz boldog párkapcsolatuk. Félnek, hogy remeteként öregednek meg, vagy attól, hogy a párjuk megnézi miket írtak.

Azért frusztráltak és idegesek, mert tartanak a hibáiktól.



(Nem vagyok nagy szakértő a témában, de az eddigiek alapján én ezt szűrtem le.)

2017. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hèj mi fikázhatjuk az itteni csajokat de csak azért tesszük mert tiszteljük őket és leakarjuk hívni a mi.szintünkre
2017. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Hèj mi fikázhatjuk az itteni csajokat"


persze ők fikázhatják az itteni pasikat

2017. aug. 7. 17:55
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Mire felnonek ok is ilyenek lesznek mint az itteni selejtek.
2017. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért, de az ide író nők 80%-a párkapcsolatban él. Azért kötünk bele dolgokba, mert a kérdések jó nagy része bődületes baromság :D
2017. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 18:05


Miért baromság? Indokold már miért?

2017. aug. 7. 18:07
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 inkább indokold az ellenkezőjét! :D
2017. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
8# Mert otthonülő, tévképzetekben élő, unatkozó férfiak teszik fel őket és általában közük nincs a valósághoz. Semmivel sem jobbak mint ezek a mostanában felkapott lapos Föld elméletben hívők.
2017. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!