Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyell azért a családj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyell azért a családja előtt, mert nincs diplomám és az építőiparban dolgozom? A keresetemre persze nincs panasz részéről!

Figyelt kérdés

Ma ott ebédeltünk a szüleinél, egész végig kényszeresen próbálta terelni a témát mikor a foglalkozásomról kérdezgettek.

A szülei diplomások, bár hozzáteszem elég igénytelenek, mert egy merő kosz volt a lakásban, és mivel bent cigiznek ezért tiszta sárga és büdös minden a füsttől.

Mikor kérdeztek valamiről, egyből ő próbált beszélni helyettem, mintha nem akarná hogy megszólaljak mert az gáz. Ez az egész ebéd dolog is nagy nyögve nyelősen jött össze, gondolom azért szégyell azért mert én "iskolázatlan" vagyok hozzájuk képest.

Ugyanis mindig valami indokkal lemondta az első bemutatást a szülőknél. Mikor hazaértünk kérdeztem tőle mégis mi volt ez az egész amit csinált? Persze tagadta hogy bármi szándékos lett volna a dologban.

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt, de kezdem azt hinni hogy csak a jól fizető keresetem miatt van velem, mert mint embert szerintem szégyell!

Pedig nem vagyok egy buta proli csak azért, mert én kézzel keresem a pénzem és nem irtózok attól hogy összekoszolom magam!


2017. okt. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy egyszerűen csak ismeri a szüleit hogy ők milyenek. Ezért volt feszült. Nem lenne veled sem a pénzedért sem másért ha szégyellne.
2017. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Lehet téged véd, mert tudja milyenek a szülei. Én is diplomás ember vagyok, a Debreceni egyetemen végeztem, apósom mégis lenéz, mert neki 6 diplomája van, és ennek a 2/3-a BME-s, mérnöki diploma. A fia szintén diplomás mérnök, szintén a BME-ről, és elvárná hogy a csaja is valami ilyen legyen.
2017. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kén_ ***** válasza:
100%

Lejön az írásod stílusából, hogy nem vagy buta. Abból meg, hogy észreveszed és zavar az az igénytelenség, ami ott volt, az is leszűrhető, hogy nem vagy proli.

Szerintem a barátnőd nem szégyell alapvetően, csupán a szülei előtt. Persze ez se hangzik jól, és bőven lehet, hogy nincs is így, mivel nem ismerem a leányzót, de én így ítélem meg az információk alapján. Talán még az lehet, hogy a szülei tennének rád megjegyzéseket, ő meg nem akar két tűz közé szorulni, és nem akar konfrontálódni. Azt biztosra veszem, hogy megtudod magad védeni, talpraesett srácnak tűnsz, és gondolom ezt a barátnőd is tudja. Azt tanácsolom, hogy ülj le a pároddal erről beszélni nyugodt körülmények között, és mondd el, hogy te ezt így érzed, és nem esik jól. A válaszától függően pedig majd kezeled a helyzetet. Megoldani mindenesetre meg kell, mert amíg nem dobják fel a talpukat, addig nyilván ott lesznek, és számolnod kell velük.


Hajrá.


21/F

2017. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy inkàbb az igénytelen szüleit szégyenli mert tudja milyenek.És igyekszik úgy beszélni,hogy az ősöknek ne legyen sok alkalmuk marhasàgokat mondani.
2017. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!