Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi panasz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi panasz, hogy a férfiak nem tisztelik a nőket. Férfiak, benneteket mennyire tisztelnek a nők?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 17:56
 1/10 To7ka ***** válasza:
84%
Tisztelet egy olyan dolog amit ki kell érdemelni, nem követelni, és semmiféle összefüggése nincs a nemekkel. Nem tisztelek egy férfit vagy egy nőt se azért, mert ő férfi vagy nő (beletartozik az eltérő szexuális érdeklődése). Engem mint férfit egy konkrét nő (a sok millió, vagy pár százezer közül, mekkora a szűrés egyáltalán??) fogalmam sincs mennyire tisztel!!:D Akikkel találkozok és megértjük egymást, soha nem volt probléma a kölcsönös tisztelet:) Ott valami félresiklott már korábban, ha ilyen probléma lenne, nem kell egymással foglalkoznunk.
2015. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Sokszor még vissza se köszönnek vagy csak mogorván közlik, hogy hagyjam őket békén...és csak azért, mert nem nézek úgy ki, mint Brad Pitt.
2015. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Háát, megtisztelnek azzal, hogy mellém okádnak és nem rám miután meglátnak. :(
2015. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
semennyire! egyből le írnak mert alacsony vagyok még eséjt se adnak hogy milyen ember vagyok azt a kutyát nem érdekli felszínesek ezek a nők! lehetek én ápolt kedves művelt jó humorú mind ez semmit se ér ha nem vagy magas ! az arcommal nincs gond!
2015. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire. Viszont minél kevésbé tisztelsz egy nőt, annál jobban fog ő téged tisztelni. Kivéve persze, ha ronda vagy.
2015. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semennyire,utcán is kinevetnek,megaláznak,és persze csúnyán néznek rám,mert nem vagyok jóképű,és így hogyan is merek rájuk nézni egyáltalán... :/

24/F

2015. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. Hidd el, többet ér egy jófajta fejszerkezet, mint hogy milyen magas (már ha nem törpéről van szó.)

De a helyesírás és az egyenrangúság/egyenjogúság elengedhetetlen, arra még gyakorolj kicsit...

2015. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki ismer, az elfogad annak aki vagyok - az, hogy "tisztel valaki valakit", egy mesterkélt kifejezés: mindannyian emberek vagyunk és egyenlők. Szerintem.

A többi nő pedig undorodik tőlem, de nem is kell, hogy elfogadjon vagy hogy szeressen.

Hiszek a bumeráng effektusban.

2015. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

A tiszteletet (hasonlóan a szeretethez) tudni kell adni, és elfogadni.

Ha tisztelettel tudsz fordulni embertársaid felé, akkor nagy valószínűséggel ez irántad is kiváltja azt.

A felszínesség és az előítéletek mindenképp megakadályoznak ebben.

Én tisztelem a Nőket, mert általuk lehetek férfi. Tapasztalatom szerint ők is tisztelnek engem, mert nőként kezelem őket.

2015. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit tiszteljek bennük, ha jóformán csak a negatív oldalukat mutatják? Már azt is becsülném, ha felvállalnák, de erre is képtelenek.

Ezek után nyilván engem se tisztelnek a nők, de a kedvükért nem fogom kedvezőbb színben lefesteni őket.

2015. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!