Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vált ez a topic a "nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vált ez a topic a "nők szidalmazása" topiccá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
pontosan melyik részén szídják a nőket? Mert nekem nem tűnt fel
2017. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Már rég sajnos.
2017. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert több a keserű "férfi" itt, összegyűlve. Ez csak matematika, statisztika, nem tartalmaz valami mélyebb okot.
2017. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1.: kb minden második kérdésben (pl hogy a nőknek csak a magas pasi kell, a nőknek csak a gazdag pasi kell, a nők felszínesek, a nők nem háziasak, a nők feminácik, a nők kinevetik a szegény kérdezőt és még sorolhatnám)
2017. okt. 22. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nektek is be kell látnotok, hogy sokszor logikátlanul, zavarosan viselkedtek, a jó ég sem igazodik el rajtatok. És vannak férfitípusok, akik erre túlzott indulattal reagálnak, mert egyértelműbb viselkedést várnának a nőktől. Na, ez utóbbi típus elég népes táborral képviselteti itt magát.
2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Levezetik a feszkót az egyéni rossz tapasztalataik miatt.
2017. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja ez sztem nem szidalmazás. Inkább ennyi a beszűkült a hülye, aki idetalál :)


1 voltam

2017. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5.: nem látok be semmi ilyet. Mindig maximálisan egyenes vagyok mindenkivel. Az nem az én bajom, ha egy férfi ettől hisztizni kezd, mert nem tudja elviselni a kritikát.
2017. okt. 22. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valódi kérdéseket feltenni, miután ellepték a trollok, már nem járnak fel ide az emberek. Ugyanaz a pár 10 ember rakja fel a kérdések nagy részét, aki csak provokálni akar.
2017. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sok a troll. inkább férfiak látogatják az ilyen oldalakat.
2017. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!